Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha FÁJ A BEHATOLÁS?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha FÁJ A BEHATOLÁS?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy 21 éves lány vagyok és barátommal amikor együtt vagyunk és hosszú előjáték után belém rakja mindig nyűszítek a fájdalomtól. Elég nedves vagyok ekkor és a nőgyógyász szerint sincs problémám.

Pár váltás nélkül nektek mi jött be ilyen esetbe? Más póz, síkosító esetleg más?



2019. jan. 29. 09:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Leginkább a gát résznél, elég éles nyilalló fajdslom. Valszeg azért van mert nem tudok rendesen ellazulni?!
2019. jan. 29. 11:28
 12/15 A kérdező kommentje:
Ilyenkor már tényleg azt gondolnám hogy minden adott egy jó szexhez. Mármint nedves vagyok, akarom a párom. Sajnos az előző kapcsolatom nagyrészt e miatt is ment tönkre
2019. jan. 29. 11:30
 13/15 anonim ***** válasza:

Vannak izomlazító krémek,illetve natúr olajok. Amik segítik a hüvelyizom lazulását,és a vérkringést.

Bergamottolaj,levendulaolaj,rozmaringolaj,és az erdei fenyő-olaj.De érdemes utána nézni a lóbalzsamnak is.

De fontos hogy egy szakembert is megkérdezz aki járatos a gyógynövények hatóanyagait tekintve.

De ezekkel együtt még az intimtorna is javíthat a helyzeten.

2019. jan. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nemrég vesztettem el a szüzességemet, nekem misszionárius pózban volt ilyen érzésem, nem is ment be teljesen, ugyhogy kipróbáltuk a lovaglópózt és ott sikerult, elvezetes volt, tetszett, hogy én mozgok rajta. Milyen pózokkal próbálkoztatok eddig? Esetleg probáljátok meg kutyapózban
2019. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hányféle pózt próbáltatok?
2019. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!