Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik csajt látogatjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csajt látogatjátok rendszeresen a rosszlányokon?

Figyelt kérdés
Miért őt? Nick vagy link privátban is jöhet ha nem akarjátok közzétenni

2019. jan. 29. 19:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
7%

Semelyiket, szánalmas dolog ez. Hihetetlen, hogy nem bírják ki egyesek szex nélkül egy darabig, amíg nem lesz újra párjuk, nem lesz újra idejük ismerkedni vagy valami.

Az is szánalmas, ha itt akarjátok a csajokat reklámozni és a gyakorit használjátok fel, hogy üzletet csináljatok nekik. Ja, hogy privátba is jöhet? A gyakorikérdések nem arról szól, hogy feltegyél egy kérdést, amire privátban majd írogatnak neked.

Szóval ennek az egésznek fuss neki még egyszer!

2019. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

"Hihetetlen, hogy nem bírják ki egyesek szex nélkül egy darabig, amíg nem lesz újra párjuk, nem lesz újra idejük ismerkedni vagy valami."


Minek provokálod szegényeket? Most komolyan ez mire jó? A tökéletes kis világodban lehet így működik...

2019. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
9%
60+ évesen nehezen bírom ki barátnő, szex nélkül. De egy QÁ-t még ki sem próbáltam, nemhogy járnék hozzá. Szánalmas ha egy fiú, férfi nem tud magának keríteni egy normális barátnőt, akivel összebújhat akár minden este is. És nekem nem kell egy olyan ribizli, akibe mindenki beletolathat.
2019. jan. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon jó dolog prostizni!!!

Aki nem próbálta, az nem is tudhatja!

2019. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
Neveket, címeket priviben sem írok, mert ez a Gyk nem erről szól.
2019. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
3-as! Nem mindenkinek van meg az adottsága , tehetsége, hogy minden nőt megkapjon akit akar. Illetve prostizáskor olyan lányokat is megkaphat akiket amúgy nem kapna esetleg... Szóval nem biztos, hogy az a szánalmas, hogy prostihoz kell fordulni.
2019. jan. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

"Semelyiket, szánalmas dolog ez. Hihetetlen, hogy nem bírják ki egyesek szex nélkül egy darabig, amíg nem lesz újra párjuk, nem lesz újra idejük ismerkedni vagy valami."


Mi van akkor, ha szeretné kipróbálni a szexet, de nem lehet önerőből, mert csóró és/vagy ronda, gátlásos?

2019. jan. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Rendszeresen egyikhez sem. Félévente járok nekem ennyi elég. Győrbe szoktam járni, mivel felvidéki vagyok. 23/F
2019. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

#6 "Nem mindenkinek van meg az adottsága , tehetsége, hogy minden nőt megkapjon akit akar. Illetve prostizáskor olyan lányokat is megkaphat akiket amúgy nem kapna esetleg... Szóval nem biztos, hogy az a szánalmas, hogy prostihoz kell fordulni."



De, az a szánalmas, hogy prostihoz kell menned, mert annyi értéked nincs, hogy összeszedj magadnak egy csajt.

2019. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
75%
Ebben tévedsz, mert vannak értkeim. Becsületes embernek tartom magam, de ismerkedés szempontjából nem ér semmit. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy egy nő belém szeressen a becsületességem miatt.
2019. jan. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!