Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg létezik, hogy egy 40...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik, hogy egy 40 éves férfi nem látott még korábban szőrös puncit élőben?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem akarom elhinni. A sztori: összejöttem egy nálam 16 évvel idősebb férfival, gondolva ő már sokat tapasztalt, nem most lát először nőt meztelenül, tudja hogy nem csak tökéletes test létezik. Az utóbbi időben a sok túlóra es mellette a vizsgaidőszakom végett nem volt időm borotválni magam odalenn, így egy 3 hetes szőr alakult ki. Semmi extra, nem vészes...


Láttam érdekesen nézi, poénosan megjegyeztem, hogy most ez a desszert mert nincs időm összecsapni meg nem akarom. Mondta hogy semmi baj, nem azért nézi, csak most lát először szőrös puncit. Állítólag minden exenek állandó selymes nunija volt, még annak is akivel előttem 8 évig együtt élt és nem tudta hogy nem csak a vénuszdomb hanem a nagyajkak is szőrösek...

Őszintén szólva rettentő kellemetlenül éreztem magam, hiszen nem dzsungel van odalenn mégis mintha kuriózum lenne úgy viselkedett vele és ez az ex de patyolat nő volt ez a herótom, az a nő maga volt a főnyeremény a beszámoló alapján hisz neki csak egy csíkja volt mindig.

Alapból rettentő gátlásos vagyok, ez a hosszas nézegelődés odalenn nagyon izgató volt számomra, aztán megláttam hogy nem is indult be a szerszám meg utána ez a fenti párbeszéd.... megint ott tartok, hogy le sem akarom venni a bugyim.


2019. jan. 29. 23:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Juuuj kínos
2019. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Domi-nika ***** válasza:
Igen vannak ilyen férfiak
2019. jan. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Yskirde ***** válasza:
61%
Miért ne létezne? Mondjuk nem mindig volt divat a borotválás, így egy ilyen idős pasi nem értem, hogy nem látott még. De ez van, nyilván nem jön be neki. Bár ha ez volt az első alkalom akkor készülhettél volna rá annyival, de most már mindegy. Szedd le és próbáljátok újra. Magától nem feltétlen fog felállni neki, kezd el csinálni a dolgokat és menni fog az.
2019. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én azt hittem ez a fiatalabb korosztálynál fordul inkább elő. Teljesen meglepődtem, hogy ilyen létezik... és még ha dzsumbuj lenne de nem.... rettentő kínosnak érzem... pláne az ex példától borultam ki... 5 évig minden nap borotválta... nem bírom elhinni hogy egy felnőtt tapasztalt érett férfi ne tapasztalt volna már életében egy centi szőrt...
2019. jan. 30. 00:07
 5/23 A kérdező kommentje:
Már egy éve együtt vagyunk. Csak ez volt az első hogy nem csupaszítottam le magam tökéletesre hanem 3 hete meghagytam.
2019. jan. 30. 00:09
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a pasi gáz, nem te.
2019. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
7%
Kamu.... vizsgaidőszak miatt nincs időd borotválni? igénytelenség lenne akkor is.. enni, inni, szarni van időd? Gondolkozz már, undorító. Nőként mondom. Konkrétan mindennel együtt 5 perc. Ez a tisztelet hiánya a másik iránt.
2019. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Szaki az exével példálozik nagyon hamar pattintanám
2019. jan. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
2%
Jah hogy 3 hétig nem is szexeltetek és 3 hét után nem volt időd leborotválni? :D Oké... kamu, de ha nő is vagy, max azt hiszed.
2019. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
3%

3 hét után főleg: beszéltek és rákérdezel, hogy milyen fehérneműt szeretne, miben találkozzatok, esetleg fazon...ha már szőrös akkor kialakíthatod de ekkora kamu dumát, mint hogy 5 perced nincs leszedni. Bár kamu kérdés. :)


N

2019. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!