Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Doktor urak akik a szülészeten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doktor urak akik a szülészeten dolgoznak, titeket amikor civilben vagytok és nőkkel ismerkedtek, aztán sor kerül az együttlétre, már kevésbé izgat a meztelen női test, mint régen?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy természetessé vált számotokra, hogy meztelen nőket láttok nap mint nap és már nincs benne semmi különösen érdekes és izgató számotokra.
2019. jan. 30. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak azért nem járnak ebbe a kategóriába, mert komolyabbak annál. De nekik is van feleségük, meg gyerekük, akit valószínű, hogy nem a postás, vagy nem a szomszéd csinált. Ráadásul ffi-ak, akiket lázba hoz a női test. Lehet itt akármit mondani, akkor is így van. Ami szép, azt ők is csodálják. Nem csak beteg nők járnak hozzájuk.
2019. jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom sok doki jár ide...:))) Am apámnak van egy nőgyógyász ismerőse és halottam amikor részegen beszélgettek és ő azt mondta, hogy a magánéletben már nem akar puncit látni, mert elege van belőle. Neki az már csak munka. Régen persze nem így volt, neki is van családja.
2019. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Én nem vagyok orvos, de már sok szülésnél voltam ott (mentőszakápoló vagyok). A munka és a magán élet két különböző dolog nálam. Meg mindenki aki az egészségügyben dolgozik így van ezzel szerintem.


27 éves férfi vagyok. És attól még ugyan úgy vonz a női test mint bárki mást. Attól nem undorodok meg tőle hogy sok szülést láttam már, az a munka :)

2019. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, azért fordul elő, hogy beteg hordó, ápoló, orvos nőket erőszakol meg. Sokakat csak az önkontroll és a lebukástól való félelem tart vissza
2019. jan. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Ismerősöm nőgyógyász és gyakorlatilag alkoholista. Voltam bent nála párszor (nem mint páciens, férfi vagyok) és látva a váróban a sok mamát, rögtön rájöttem, hogy miért iszik annyit. Lehet, hogy néha be-be esik egy-egy fiatal csaj, de a legtöbbje bizony nyugger. Egész nap folyásos öregasszony pinát nézegetni azért elég durva.
2019. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
...okés, mondjuk a szülészeten nem nyanyák vannak, de azért szüléskor a doktorok általában nincsenek jelen, csak ha valami komplikáció van, ott meg aztán pont nem arra figyelnek, hogy milyen teste van az anyukának. Főleg, hogy kilóg a muffjából egy babának a feje. Igazából elég bizarr látvány maga a szülés.
2019. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről az alábbi vicc jutott az eszembe:


"Bíró a tárgyaláson a nőgyógyászhoz:

- Doktor úr, fel tud valamit hozni mentségként, amiért különös kegyetlenséggel meggyilkolt egy prostituáltat?

- Tisztelt Bíró Úr! Aznap reggel hétre mentem a kórházba dolgozni. Levezettem 3 szülést, felraktam 3 pesszáriumot, 4 spirált, volt még 2 abortuszom és 12 általános nőgyógyászati vizsgálatom. Este 11-kor hullafáradtan megyek haza az utcán, mikor odalép hozzám ez a k.:

"Té szépfiú, egy ezresért megmutassam a puncim?"

2019. jan. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akit vizsgálok, az beteg. Teljesen mindegy, hogy hogyan néz ki, hány éves.

Ez olyan, mintha az urológus kollegáimat melegnek mondanák.


A nő akit szeretek, az nem csak a teste látványa miatt imádok, hanem azért, aki.


Volt itt egy válasz, miszerint ismerőse nőgyógyasz és iszik. Minden elismerésem a kollégának. Számára kiderült, hogy ez nem egy szakma, hanem hivatás.


Remélem sikerült kimerítő választ adnom.

2019. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A beteg az beteg. Mindegy, hogy öreg a beteg vagy fiatal, súlyos baja van vagy nem komoly, az orvos kötelessége a gyógyítás. kb. 100 beteg után már biztosan a legtöbb normális orvos kizárja hogy tetszik, nem tetszik neki a nemi szerv, egész egyszerűen nem úgy néz rá.

A négy fal között otthon ha szereti a párját igen is izgató lehet az együttlét, nem csak a pinát látja benne. Amúgy is önmagában semmilyen egy nemi szerv. Lehet felőlem a legszebb a világon ha rohadtul nem érdekel a test amin található.

2019. jan. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És most mondok jobbat, ezen az elven a boncmester vagy a kórboncnok mit szóljon?

Ez nem így működik. Külön kell választani a magánéletet és munkát.

2019. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!