Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szaunában ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunában ez normális?

Figyelt kérdés
Hétvégén közösen voltunk anyámmal meg a pasijával wellnesezni, és pasija kb tök pucéran ült be a szaunába.

2019. jan. 29. 11:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

A világon szinte mindenütt mesztelenül szaunáznak az emberek. Pl Ausztriában is.

Nálunk megy ez csak, hogy ruhában ülsz be.

2019. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%

Vannak akik szerint igen.


Többek között ezért sem nagyon járok szaunába


Felek kidobnam a taccsot

2019. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Sokan igy vannak vele de azert egy torolkozo nem art ha van keznel
2019. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Aki prűd az minek megy ilyen helyre. Nudista strandra se kell neki menni.
2019. jan. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázni meztelenül szoktak. Csak itt divat fürdőruhában, törölközőben. Ha téged ez zavar, akkor ne menj többet.
2019. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Akkor anyád pasijával ne menj többet szaunázni.
2019. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Küldő: mondjad hát

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 12:27

Szaunában ez normális?

"Szaunázni meztelenül szoktak. Csak itt divat fürdőruhában, törölközőben. Ha téged ez zavar, akkor ne menj többet."

Téma: ez nem prűdség!

Az üzenet: Ez a dolog nem normális, emellett közszeméremsértés (börtön jár érte) és mocskos dolog. Undorító. Senki se kíváncsi a mocskos golyóira. Az ember nem a természet része, ne jöjjön nekem senki a naturizmussal. Az embernek MÉLTÓSÁGA van és van szeméremérzete egy NORMÁLIS embernek - aki meg nem normális az ne sértse a másik ember jó ízlését! Legközelebb majd oda is szarik az az alak? Meg is értem hogy pasinak hívod - mert én az ilyet nem tartom FÉRFI - nek. Akinek ez PRŰDSÉG, az ne menjen emberek közé, a lócsordában van elég meztelen segg - csak a lovaknak nincs méltóságuk.


Nagyon sötét lehetsz, ha szerinted ezért börtön jár :-)

2019. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Gyépésmérnök ***** válasza:
47%
Általában az takarja el aki szégyelli. Én simán kimegyek a recepcióra is egy szál faszban.
2019. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 mooti ***** válasza:
96%

7-es válaszolónak:

Nem a te hibád, hogy fogalmatlan vagy az általános szokásokról.

A világon mindenhol ahol èrett, èrtelmes emberek vannak, ott meztelenül szaunáznak. Ugyanis a szaunában bármilyen ruha van rajtad, az káros lehet az egézségre. A fürdõruha a legrosszabb, mert nem pamutból készül.

A közszeméremsértés fogalmáról fogalmad sincs.

Ajánlom neked, hogy ki se menj az utcára, inkább maradj otthon, a jelenlèteddel ne zavard a többi értelmes embert.

Ui: a prūdség olyan dolog, amivel más embereket lehet megbántani

2019. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

7. Nekem is ugyan ezt küldte ez a normálatlan, szent ember.

Nem meri ki írni ide , még ezt is szégyelli.

Érted : mondjad hát ?

2019. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!