Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem melyiti el a nemiseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem melyiti el a nemiseg a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Az utóbbi par evben akadt 2-3 pasi akikkel lefekudtem , egyuttjaras utan es miutan nedvesedtem csókolózáskor , azt hittem hogy vonzanak is szexualisan .

De miutan lefekszem veluk csak annyit erzek , hogy na ez is megvolt , es hogy nem volt nagy ügy es utana ritkitom a talalkakat mert elvesztem az erdeklödesem .

Tehat nem erzek semmit . Es altalaban aktus közben sem. Pedig evekkel ezelött visitva elveztem a szexet.

Tehat szex utan lapatra tennem a pasikat . Szeretnem azt erezni hogy elmelyult a kapcsolat es rajöttunk hogy fontosak vagyunk egymasnak



2019. jan. 31. 07:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Elsö aktus arra jó h felmerjem a kepessegeit
2019. jan. 31. 07:03
 2/8 anonim válasza:

Hány nap vagy találka után fekszel le pasikkal?


Először szerintem ne a szexel kezdődjön, kell az a bizonyos ismerkedéses időszak, amikor nincs szex, max csók de az is legalább 4-5 vagy sokadik találkozástól. És akkor jobban kialakul hogy érdekel téged az a pasi és megéri e lefeküdni vele meg kapcsolatban gondolkozni, elmélyiteni vagy sem. De ez úgyis alakul csak idő kell, és nem egyből lefeküdni vele.


Ha egyből belevágsz a közepébe nem csoda hogy utána nem érdekel főleg ha nem is élvezted azt a első szexet azzal a emberrel. Szóval várom a kérdésemre a választ :)

2019. jan. 31. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Irtam tisztan hogy EGYÜTTJÁRÁS UTÁN fekszem le ami min egy hónap de kösz a választ azért
2019. jan. 31. 07:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja es mire odakerul a sor , nagyon kivanom a szexet megis igy vegzödik
2019. jan. 31. 07:28
 5/8 anonim válasza:
Akkor meg csak nem ő az igazi :) nem jól választottál eddig, talán :) Ennyi tippem van. :) Majd idővel alakul ez is mint minden
2019. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ami hiányzik neked az az érzelem, mint mondjuk a szerelem. Mit vársz egy keféléstől? Az csakis fizikális, semmi több
2019. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az együtt járás hossza mérvadó, hanem a közben kialakult érzelmek. Ezek hiányában nincs, ami elmélyülne a szextől. Tudomásul kéne venni, hogy a nők nem pasik. Nekik szükségük van az érzelmekre ahhoz, hogy igazán el tudják engedni, hogy teljes biztonságban tudják érezni magukat az imádott FÉRFI karjaiban.
2019. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert ezek csak szexek, kapcsolat nélkül, érzelmek nélkül, különösebb vonzalom nélkül!

És akkor azt még le sem írtam hogy a lányoknak kielégülés nélkül.

2019. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!