Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá a pasimat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a pasimat, hogy legyen egy kicsit kreatívabb, szenvedélyesebb?

Figyelt kérdés

Eléggé egyhangú, unalmas a szex számomra. Nagyon szeretek szexelni, de nem olyan "langyos" módra, engem nem elégít ki, ha csak úgy elvagyunk... mondtam már neki, hogy csinálja jó keményen, de azt meg nem bírja csak pár másodpercig. :( Célozgattam neki dolgokra, mondtam, hogy élvezném, ha megkötözne stb. stb., de hát soha nincs ezekből semmi, és így számomra mindig hiány marad. Nem azt mondom, hogy minden egyes együttlét ilyen legyen, mert néha vágyom a romantikus szeretkezésre is, de azért ott is lenne mit csinálni.

Hogyan lehetne feldobni kicsit ezeket a pillanatokat?

Meg hát az is annyira hiányzik, hogy ő kezdeményezzen, ne nekem kelljen mindig nőként feldobni valami újat. Komolyan azt hittem a pasik akarnak állandóan mindent kipróbálni, erre tessék, kiderül, hogy alig bírom rávenni még egy nyelves csókra is...:(


29N


2019. jan. 31. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól hitted. Én mondjuk mindig kezdeményezek az ágyban és inkább keményen szoktuk tolni mint romantikusan. Dehát úgy látszik nem minden pasi egyforma :D
2019. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

neked kell megvenni a bilincset.

néhány pasinak kell az az első lökés, hogy kimerészkedjen a komfortzónájából

2019. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akiknek nem jönnek be ezek a dolgok. Lehet kényszernek érezné és még a szextől is elmenne a kedve. Sajnos ilyen téren nem passzoltok össze :/ Hosszútávon felemészti a kapcsolatotokat, ez szinte 100%. Neked kell majd dönteni, hogy elfogadod és nélkülözöd a szexben ezeket a dolgokat, vagy új partner után nézel.
2019. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sambora11 ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ez nem igazán fog változni.

Felteszem több éve együtt vagytok már és szépen fokozatosan alábbhagyott a vágy a részéről. Sajnos a férfiak többsége ilyen, egy idő után "megunja" hogy ugyanabba a lyukba lógatja a pecabotot. Nálam hasonló a helyzet, mindig a barátnőm kezdeményez, persze aztán mikor már benne vagyunk akkor jó, csak nem állítom olyan sűrűn falhoz mint régen. Ugyanúgy szeretem és fontos számomra, de a szexet kevésbé kívánom már vele. És rossz érzés ez az egész. Gondolom a házasságok és hosszú párkapcsolatok nagy része szenved ettől a dologtól. Azért remélem sikerül változtatnotok ezen.

2019. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ez fura, mert általában a nőkre jellemző ez a viselkedés (saját tapasztalat). Csak akkor szexelünk, ha én kezdeményezek, semmi változatosság, mindig ugyanúgy zajlik a szex, konkrétan nem is hajlandó változtatni ...a nyelves csókkal is ugyanaz a helyzet.

Pedig én egy perverz állat lennék alapból 😅

Hát mit is mondjak. Kutyából nem lesz szalonna.

2019. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vesd fel neki a pisi szexet. Ha erre se reagál se negatívat, se pozitívat, akkor ez a kapcsolat halott.


Na nem aut mondom, hogy valósítsátok meg, csak úgy próba képpen. Ez egy elég meredek ötlet ahhoz, hogy megfigyeld a reakcióját.


Nem mellesleg sok pasi vágyálma az említett dolog.


23L

2019. jan. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Mert akik szeretnek kísérletezni az ágyban, azok már az elején fel szokták hozni a szex témát és ezért rendszerint nem találnak senkit, mert minden nő befeszül és menekül tőlük, hiszen "á, ez úgyis csak azt akarja aztán lelép, csak egy strigula lennék neki".


Aztán ezek a srácok vagy foreveralone-ok maradnak, vagy taktikát váltanak és átmennek kedves, romantikusba, azt mondják, amit a nő hallani akar és összejönnek egy fapinával, akivel meg ugyanez a bajuk, csak fordítva, hogy alig akar szexelni, azt is csak hagyományosan, lehetőleg sötétben.

2019. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!