Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18L 43F. Milyen következményei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L 43F. Milyen következményei lehetnek szerintetek ha mégis belemegyek vele bármibe is? Vagy jobb lenne elnyomni ezt az erős vonzódást valahogy?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy 43 éves pasi, ő sem titkolja már előttem, hogy szeretne velem lenni. Egyre nehezebb távolságot tartani. Pillanatok alatt felizgatjuk egymást, már csak azzal is ha találkozunk. A probléma ott van, hogy ő az egyik fiú barátom apja. Elváltak már több éve. Egyedül él. De persze akkor sem szeretnénk ha bárki tudna arról ami lenne köztünk. Biztosan nem nézné jó szemmel az emberek nagyrésze,mivel én még csak gimis vagyok.


18 L


2019. jan. 31. 10:24
1 2
 1/20 Gyépésmérnök ***** válasza:
62%

Miért foglalkozol te a többiek véleményével?

Azzal kell szexelni aki felizgat, nem másokkal.

2019. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 D. Brasco ***** válasza:
18%
Mi az??Apakomolexusod van?
2019. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Jogilag semmi akadálya. Másrészt, ha a fiú megtudja, nagy valószínűséggel annyi a barátságnak és marad még a lelkiismereted, amivel magadnak kell elszámolni. De én különösebben kivetni valót nem látok benne. F
2019. jan. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%
2-es! Ez az apakomlexus már annyira közhely! Majd tanulsz még az életed során.
2019. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tesho ***** válasza:
56%

Engedj a csábításnak, nem fogod megbánni! ;-)


41F

2019. jan. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
49%

Nézz körül az állatvilágban.

Teljesen természetes hogy a nők, fiataltól az idősebbekig, a hordavezető rutinos ezusthatu hímhez vonzódnak. A fiatalabb béta és gammahímek kb senkit nem érdekelnek, max a maradékelv alapján vagy ugyeskedéssel jutnak puncihoz.


A “mindenki a saját korosztályából válogasson” egy teljesen mesterséges és természetellenes társadalmi konstrukció. Pont mint a monogamia.

2019. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nincs apakomplexusom. Van egy szuper édesapám. Nem kell még egy :) és sztem nem is erről szól minden nagyobb korkülönbseges viszony.

Én ebben a pasiban A jó pasit látom, érzem, aki nagyon vonzó számomra és izgató a közelsége.

A legnagyobb problémam az az, hogy tartok a következményektől ha mégis kiderülne. Elsüllyednék.. a fia előtt főleg.. :/

De az a baj, hogy egyre többet gondolok rá és a gondolatátol is néha full nedves a puncim 🙈 Ő meg ezen csak "ront" azzal ahogy viselkedik velem. Arra gondoltam, hogy ok. legalább csak egyszer legyen olyan nagyon közel ahogy szeretnénk. De nem tudom menne e az, hogy csak egyszer...

Na meg ugye az egy is pont úgy kiderülhet mint a több..

2019. jan. 31. 10:58
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Ha akar, kitálal. Ha nem, akkor nem.


Sosem tálaltam ki, élveztem. Volt 17 éves lánnyal is viszonyom.


42/F

2019. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
29%

Az nagyon nagy baj egy kapcsolatban, ha rejtőzködni kell bármilyen okból. Megterhelő, pusztító érzelmileg.

Szerintem várjatok ezzel addig, amíg már felvállalható lesz.

A fontos dolgok nem sürgősek.:)

2019. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy csak szexelnék vele... de tény nagyon vonz, izgat..

A beszélgeteseink is nagyon nagyon jók.

De abban valahogy nem hiszek, hogy ilyen korkülönbseggel egy baráti és /vagy szexuális viszonytol több is működne, lehetne.

2019. jan. 31. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!