Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezhet olyan erős barátság,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan erős barátság, hogy az átmenjen homoszexualitásba, úgy hogy az egyik fél heterónak vallja magát, de közben mégis van egy kis hajlam benne?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A körülményektől ill. az aktuális agyi működésektől függ. Az önkéntelen, automatikus testi működések tudatos analízisére sokszor nincs lehetőség. Mély barátság esetén a felszabaduló oxitocin hormon férfiakban gyakran merevedést okoz, ami az adott pillanatban akár szexuális izgalomként is értékelhető, ha pedig alkohol vagy drog hatására mérséklődnek a gátló működések és a partner közelsége miatt erotizáló testi illatok is jelen vannak, akkor minden megtörténhet (lásd Túl a barátságon c. film sátorjelenete).
2017. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "heteronak vallja magát" dolog általában önámítás ;-)

Ebben lehet az igazság:

[link]

2017. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mar nemazert #1 de a tul a baratsagonban egyik se volt hetero.

A valasz a kerdesre: hosszutavon nem. Ha csak nem latens meleg v biszex az egyik illeto. Tartosan egy hetero ember se lehet meleg, max abban az a mely bensoseges pillanatban amit mindketten ereznek akkor, de semmikeppen se lesznek melegek ha csak nincs bennuk hajlam ele erre. Aki hajlam nelkul szuletik abbol sose "bujik ki" a meleg.

2017. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki "heterónak vallja magát" de közbe van egy kis hajlam benne, az biszexuális.
2017. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik :P Itt a gyakorin 4 éve véletlenül megismertem egy magát heteronak vélő fiatalembert, és 2 év múlva mikor beteg lettem, bejelentette hogy szeret O:) Ugye nem írtam, eltűntem .. és hiányoztam neki. Alapból "kíváncsi heteronak" mondta magát .. de számomra megdöbbentő hogy ez megtörtént. 23F
2017. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gyurika35553 válasza:
100%
Szerintem nem létezik 100% hetero ember. Igen, most jöhetnek a full heteróktól a fujjogások, de az én tapasztalatom az ez. Eddig nagyon sok haverom már a meleg szótól is írtózott, még is mikor kettesben maradtunk és akartam valamit megtörtént/hetett volna. Igaz az a mondás hogy a Xasz feláll, ész megáll. Közhelyes, de tényleg így van :D
2017. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elméleti síkon létezhet ilyen, igen. A szexuális identitás sokkal kevésbé fix dolog, mint azt szeretjük hinni, ezért van arra esély, hogy egy addig kizárólagosan heteroszexuális férfi is vonzalmat tápláljon valaki iránt, aki a saját nemébe tartozik. De azért szögezzük le, hogy ez egyrészről extrém ritka, plusz ott van az, hogy aki heteroként ilyesmit tapasztalna valaki iránt, jó eséllyel még önmaga előtt is letagadná, vagy elkezdené kerülni azt, aki ilyen érzéseket vált ki belőle (ezzel nem nagyon lehet mit tenni; nagyon kevés ember olyan bátor, hogy megváltoztassa azokat a berögződéseket, amik eddig az egész életében jelen voltak). Úgyhogy, kérdező, amit mondasz, nem lehetetlen, azonban ritkaság. (Azt hozzátenném még, hogy ebben az esetben a vonzalom nem a saját nemhez szól, hanem ahhoz az egy adott személyhez, aki ezt kiváltotta. Tehát, ha van egy srác, aki hetero, de valamilyen módon mégis belezúg egy másik srácba, akkor nem generell a fiúk fogják őt izgatni, hanem kimondottan az az egy srác, akibe szerelmes.)
2017. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne, hogy létezik olyan szoros barátság, kötődés, ami egy idő után átcsaphat a másik iránti testi vágyódásba is. Egyébként például az ókori görögöknél még egészen normális dolognak számított, ha az igazán közeli barátok szexuális kapcsolatba is kerültek egymással. Amit megkülönböztettek a nőkkel folytatott szexuális aktustól, hiszen utóbbinak az utódnemzés, gyerekcsinálás a célja, előbbinek meg a mélyebb kapcsolat kialakítása két felnőtt férfi között. Aztán később ez egyre kevésbé elfogadottá vált, és kikopott a gyakorlatból. Tulajdonképpen évezredek óta pedig már úgy szocializálódik az ember, azt látja, tanítják neki, hogy ilyen férfiak közötti kapcsolat nem létezik. Így aztán persze nem csoda, hogy csak nagyon ritkán fordul elő...


Mondjuk az is igaz, hogy az embereket nem lehet három kategóriába besorolni: tisztán homoszexuális, tisztán heteroszexuális, meg egy a kettő között, aki teljesen egyformán vonzódik mindkét nemhez. A szexuális orientáció egy skálán mozog valójában, így a magukat alapvetően heteróknak vallók között is vannak sokaknak homoszexuális gondolatai.

2017. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy kollégám akivel minden hétvégét eggyütt töltöttünk szálodákban paznziókban.természetesen egy szobában.

Ő heterónak vallotta magág, én bi vagyok.

Ezt tudta is rólam.

Egyszer azt mondta hogy kiváncsiságból kiprobálná de ő marad heteró.

Ráhagytam és három éven keresztül minden hétvégén sexeltünk úgy hogy mindég azt mondta " TUDOD ÉN HETERÓ VAGYOK!"

Igen tudtam és nagyon boldogok voltunk! 

2017. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Igazán érdekes dolgokat írtatok, nagyon elgondolkodtatóak!

Az utolsó válaszoló megnevetett :D

2017. febr. 7. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!