Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18L 43F. Milyen következményei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L 43F. Milyen következményei lehetnek szerintetek ha mégis belemegyek vele bármibe is? Vagy jobb lenne elnyomni ezt az erős vonzódást valahogy?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy 43 éves pasi, ő sem titkolja már előttem, hogy szeretne velem lenni. Egyre nehezebb távolságot tartani. Pillanatok alatt felizgatjuk egymást, már csak azzal is ha találkozunk. A probléma ott van, hogy ő az egyik fiú barátom apja. Elváltak már több éve. Egyedül él. De persze akkor sem szeretnénk ha bárki tudna arról ami lenne köztünk. Biztosan nem nézné jó szemmel az emberek nagyrésze,mivel én még csak gimis vagyok.


18 L


2019. jan. 31. 10:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
A várjatok vele kommentre.. Úgy kb. 1 éve vagy talán több is, hogy vár.. és alakult ez idáig ahol most van... Most viszont már nagyon nehezen megy a távolság tartás.
2019. jan. 31. 11:17
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Ne foglakozz senkivel! Én 42 ffi vagyok, a exem fiának a volt csaja 19 volt mikor összejöttünk, 4 éve, 1 hónapig téma volt, aztán akik ugattak akkor, most irigykednek a szép tartalmas életünkte, márciusban esküvő!
2019. jan. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Attól, hogy titkolni kell, csak izgalmasabb!
2019. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
35%
Én 42. voltam amikor megismertem 16. éves barátnőmet. Nekünk is mondtak mindent de nem érdekelt mert szerettük egymást. Szinte minden nap szeretkeztünk, és 3. évig voltunk együtt. Együtt is éltünk. Azóta már egyedül vagyok lassan már 1,5 éve.
2019. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Semmilyen következménye nem lesz

Ő felnőtt férfi te pedig nagykorú azaz felnőtt nő vagy

2019. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy írtad,a szex még belefér.Amikor 18 voltam,nekem is nagyon tetszett egy 45 körüli férfi,valami helyi rock együttesben játszott.Hihetelenül vonzódtam hozzà,de vègül nem lett semmi.Nem bànom.
2019. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Kodály Zoltán 70 évesen kötött házasságot az akkor 19 éves Pécely Saroltával.

Régebben alapelgondolás volt, hogy a férfiassága teljében lévö, már stabil, jó egzisztenciával rendelkezö férfiak kötöttek házasságot a nőiségük teljében lévő, egyszerűen szép, fiatal, gyönyörű hölgyekkel.

Szóval azt mondom, jöjj össze vele, és éljetek boldogan, legyen sok-sok gyermeketek!

A mai elgondolás, hogy mindenki magakorúval legyen csak arra jó, hogy a nők 35 évesen menjenek férjhez, és lehetőleg már ne szüljenek gyereket.

Én két éve, 38 évesen ismertem meg a 15 évvel fiatalabb feleségem, már összeházasostunk, és van egy kisgyermekünk is, tervezzük a másodikat.

2019. jan. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmira kiváló, komolyra meg kevés az esély, de lehet az is működhet.
2019. jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%
Apám 44 évesen jött össze egy 18 lánnyal. 7 évig együtt voltak.
2019. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

11: Akkor se alkalmas 2 olyan ember egy kapcsolatra, akik nem merik felvállalni magukat. Ebben így több lesz az üröm, mint az öröm.

Senki más nem kompetens a lelki sérülésektől megvédeni téged, és ez nagyon rosszul sülhet el, érettségi közelében az egész életutadat derékba törheti.


Akkor ha sürget az idő, tessék belegyorsítani az érzelmi érésbe és nem szégyellősködni.

Hívjad meg uzsonnázni hozzátok például.

2019. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!