Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy működik a rosszlányok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik a rosszlányok és a beszámolók?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem vagyok hülye, el kell olvasni az adatlapot, ha az alapján oké a dolog, akkor felhívni a számot, megegyezni az árban, leszervezni az időpontot, pontosan érkezni, stb.


Inkább a praktikus, tapasztalati tanácsok érdekelnének, mert az értékelésekkel nem sokra megyek, hiszen azokat olvasgatva az az érzése támad az embernek, mintha a prostitúció a világ legjobb munkája lenne az összes olyan nő számára, aki szereti a szexet, hiszen ami régen amilyen szuper szexisten szeretőkről a régi korok női csak az erotikus regényekben olvashattak, azok a félistenek a kuncsaftok.


Engem inkább az érdekelne, hogy aki rendszeresen használja ezeket az oldalakat és már sok lánynál volt, mik a tapasztalatok? Mert néha olyat is lehet olvasni, hogy nem a képen szereplő illető volt, flegma volt, akkor kezdett el ő is zuhanyozni és emiatt a vendég idejéből ment el, benga állatok ültek a kanapén. És soknál az értékelés is le van tiltva, illetve csak a beszámolók állítja magáról, hogy ott hitelesek az értékelések, mert a rosszlányokon törölheti/elrejtheti a negatív értékeléseket a hirdető.


És ami fontos: Milyen árak vannak (ez jöhet privátban is), mert mindenhol átlagos pesti ajándékokról beszélnek.


Régóta szeretnék már elmenni, de mindig féltem tőle, mert nem szeretném azt, hogy kezdőként, naivan odamegyek és lehúznak pénzről aztán nő sincs, vagy nem az, aki a képeken volt. Illetve nekem még nagyon fontos a csókolózás és a barátnő feeling és ezekhez az lenne a jó, ha találkozhatnék valahogy a kiszemelt lánnyal (ez lehet egy pár perces találkozó is) és ha neki is szimpatikus vagyok és minden téren megfelelek, csak akkor egyeztetjük le a találkozót.



2019. jan. 31. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogyha szűz vagy, esetleg béna, akkor ezt már tedd szóvá a telefonban, nem fognak kinevetni, illetve valószínüleg elutasítani sem.

Ha mégis, azzal jól jártál, hiszen keresgélhetsz tovább.


Nem kell szégyelősködni, mindennap hívják Őket nálad sokkal butább és közönségesebb, esetleg perverzebb emberek és valószínű, hogy meg is látogatják Őket olyanok is akik a Te szinted alatt vannak.


Én legalábbis erre szoktam gondolni és az megnyugtat.


Az árak változóak, de nem alkudozás megy, fix aruk van, mindenkitől ugyanannyit kérnek...


Általában Bp.-n 15-20-25 egy óra. Ha van külön extra akkor az +5.


Ha írsz privit, akkor később lonkelhetem, hogy én kinél voltam és mi volt a tapasztalatom.

2019. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ha megyek valahova, alap feltétel hogy csak pozitív értékelése legyen, azok lehetőleg ne egy kaptafára készüljenek. Akit nem lehet értékelni azt jobb elkerülni. Roma nőket szintén kerülöm. Ha valakinél ki van írva, hogy romákat nem fogad az plusz pont, hiszen valószínűleg korrekt és ő is korrekt embereket szeretne fogadni. Ha írsz privit linkelek olyat akinél voltam, és nem bántam meg. Illetve ha van egyéb kérdésed nyugodtan.
2019. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Most mégis mire vagy kíváncsi? Leírtad a kérdéseid és meg is válaszoltad.


Milyen árak vannak? Mire ezeket a kilométereket ide legépelted, annyi idő alatt 20 lánynak küldhettél volna üzenetet ott, amiben az árak iránt érdeklődsz.


Felhívnám a figyelmed, hogy hetente teszik fel a kérdést itt az ottani árakkal kapcsolatban, ezt felesleges volt megkérdezni megint. De úgy látszik, a lustaság mindent visz, sem a keresés nem megy, sem első kézből az árakra rákérdezés. Mi ennél egyszerűbb? Dolgoznak rajta, hogy gondolatátvitellel menjen az árakra a válasz, de még nem sikerült a technológiát kifejleszteni.


Erre megint csak azt lehet mondani, hogy a rosszlányok egyik munkatársa azzal üti agyon az idejét, hogy itt tesz fel értelmetlen kérdéseket, hogy felhívja a figyelmet a hülye weboldalára.

2019. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

#3, Jaj már megint te? Nem unod még?


Csak gondolj bele, mindig amikor ide írsz, akkor egyel feljebb kerül a kérdés és minden egyes alkalommal olvassa egy 3 gyerekes apuka, aki még soha életében nem hallott a rosszlányokról...és már ott töfögteti a gazellatestű puncikat fél órára rá.


Csak miattad! Te vagy az aki reklámozza az oldalt, és miattad dugnak félre a disznó apukák. Naponta 2-3 családot teszel tönkre!

2019. jan. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a 3. válaszolónak súlyos rögeszméje ez a dolog...

Már multkor vitáztam vele erről, de egyik fülén be, másik fülén ki.


Biztos valami óriási trauma érte, az apucija, vagy a férjecskéje igénybe vett valami ilyen szolgáltatást, na bumm.

2019. jan. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!