Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi lehet a kb. tarifája a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet a kb. tarifája a rosszlanyok.hu-n hirdető nőknek?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki mostanában? Mik a tapasztalatok?

2019. jan. 23. 16:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%
Gyk-án mindenki odajár, szóval biztos jár erre valami kedvezmény.
2019. jan. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%

Valtozo:) 10-20 kozott vannak

L

2019. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Óránként 10-25k-ig. A 10-ért nyilván olyan külsőt is kapsz minden téren. Olyan 15-től már kaphatsz jó külsőt. De az átlag valamilyen külsővel is rendelkező az 20k körül van óránként. De valahogy nem úgy van, hogy fél óra akkor csak egy 10-es, meg negyed óra, akkor csak 5k. Hanem akkor az egy kicsit drágább. Pl. 8k-ért fog leszopni a negyed órában és mondjuk 14-et kér fél órára, hiába 20k egy órára.
2019. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
20-25 ezer
2019. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

15e/óra

Az extrák pedìg 2-3e /db

2019. jan. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Az átlag Bp-n 15.

Minél tovább maradsz, arányosan anál olcsóbb...

Vagyis a S.O.S francia (már akinél van) ami 15 perc az 8, a félóra 10, az óra pedig 15.


Ha pl. az anál extra, akkor az általában +5.


Elég kevés csaj van akinél 20 egy óra...

Persze olyan is akad akinél 30, szóval meg kell kérdezni.

2019. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%

Sohasem értettem az SOS francia az mi a francért és kinek jó :D


Ebédszünetben felugrasz egy szopásért? 15 perc?

Hogy fürdesz? Hogy fürdik a csaj?

Még egy fogmosás se fér bele... nekem kb 15 perc csak az mire ráhangolódok a dologra. Fél órás szex is embertelenül lóf...sz.


Ez már tényleg annyira mesterséges :D

10Kt pengetni 15 perces szopásért. Ehh.

2019. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
eh.Én útszélihez szoktam menni.A kiverés egy ezres.3 percért neki megéri.plusz ad egy zsepit megtörülni.
2019. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nehéz lett volna ott megkérdezni. Kell az ingyenreklám annak az oldalnak, a tulajdonosai úgyis nyomorban élnek. Tudjátok ti is, kinek a malmára kell hajtani a vizet. Aztán fogjátok ezt is Orbánra.


Kérdező téged a rosszlányok oldal üzemeltetői kértek fel, hogy itt hirdesd az oldalukat? Vagy te egy munkatársuk vagy? Itt a gyakorikérdéseken tilos más weboldalakat hirdetni, pláne hogy ebből anyagi haszna származhat az oldal üzemeltetőjének. Minek kell hetente megkérdezni, hogy a rosszlányokon mi mennyibe kerül? Pláne, ha ott is meg lehetne kérdezni.


Miért a képfeltöltés eu oldalt blokkolja a gyakori, és a rosszlányok hut miért nem? Azt is blokkolni kéne.

2019. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

#9. Szóval szerinted azt sem kérdezhetem meg, hogy mennyibe kerül egy BigMac a mekiben, mert az is hírdetés?


Utálom ezt a beteg felfogást, hogyha valamit név szerit említek meg, akkor én azt már reklámozni akarom...


Viszont Te meg offolsz mert szándékosan ide kevered orbánt, meg minden hülyeséged.

2019. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!