Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem mozdult még rám soha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem mozdult még rám soha lány, nő, akkor az azt jelenti, hogy nem lehetek se jópasi, de még átlagos sem?

Figyelt kérdés

22 vagyok és olyan szakra jártam ahol 85% lány volt, valamint szórakozó helyekre is járok...

Gimiben is több lány osztálytársam volt mint a legtöbbeknek, majdnem az osztály fele lány volt.


2019. jan. 31. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted ennyiből rájövünk mi a probléma?
2019. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi infó kevés! Nem tudjuk hogy nézel ki, hogyan öltözöl, milyen a beszéd stilusod, mennyire vagy társasági ember, stb!
2019. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Átlagos pasiként se könnyű a helyzet de ha még átlagosnak se érzed a külsődet akkor tényleg nincs esélyed arra, hogy barátnőt találj. Ez van.
2019. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rám se mozdult soha lány... Mindig tepertem az összesnél. Kb átlagosnak se mondanám magam... Mégis, kitartó voltam és nagyon szép lányokkal is lehettem akár sokáig is. Attól, hogy nem mozdulnak rád az még nem azt jelenti, hogy nem is jönnének össze veled idővel.
2019. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
A teperés és a kitartó udvarlás nem vonzó a nőknek, csak még szánalmasabb leszel a szemükben. Ha elsőre nem látod az egyértelmű jeleket és nem kedvesek veled, akkor ott esélyed sincs csak magadat járatod le ha sokáig lógsz egy nőn.
2019. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek nő problémáim, egyrészt mert sok dolgom van és fáradt vagyok ahhoz, hogy legyen barátnőm, másrészt mert ha nagyon akarom akkor össze tudom hozni a szexet...


Engem most az érdekelne, hogy a puszta tény hogy nem szoktam nálam kezdeményezni már jelent e valamit.

Mivel pl. vannak ismerőseim akikhez a lányok maguktól mennek oda.


Hozzám csak óvodában, meg általános alsóban jöttek oda lányok szerelet vallani, meg egyszer egy hirtelen letámadott és megpuszilt 5 éves koromban, de akkoriban nagyon jó pasinak számítottam... Azóta sokat veszítettem a vonzerőmből.


Vagy az egy átlagos társadalmi jelenség, hogy a nők nem kezdeményeznek, csak ha nagyon akarnak egy férfit, mert majd úgyis jön valaki aki kezdeményez náluk?

2019. jan. 31. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:

"Vagy az egy átlagos társadalmi jelenség, hogy a nők nem kezdeményeznek, csak ha nagyon akarnak egy férfit, mert majd úgyis jön valaki aki kezdeményez náluk?"

Van egy olyan jelenség ezen az oldalon, hogy mindenért a nőket hibáztatják. Ne akarj te is ebbe a kategóriába tartozni, légy szíves. Nem a nők tehetnek róla, hogy nem jössz be nekik.

2019. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ellenkezőleg, majdnem mindig a nők választanak, ezdeményeznek is, csak másként, mint a férfiak. Észre kell venni.


Azt nem értem, hogy a gimiben miért szokatlan, ha az osztály fele lány. A népességben is ilyen az arány, és a gimi nem típusosan fiú gyűjtő hely. Egyébként én olyan osztályba jártam, ahol a harmincnéhányas létszámból 12-en voltunk fiúk.

2019. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem akarod mar,hogy kinyissuk elotted az ajtot is meg esetleg viraggal a kezunkben ferjul kerjunk?

Jezusom....az ilyen "ferfiakat" herelnem legszivesebben.

21L

2019. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A lány nem úgy fog rádmozdulni, hogy szerelmett vall, meg elhív randira.

Pusztán szóba elegyedik veled és várja, hogy átvedd az irányitást. Viszont ha neked nem tetszik a csaj és nem úgy tekintesz rá, hogy összejönnél vele, akkor nem fog neked leesni, hogy kezdeményez nálad.


Nekem is volt ilyen középiskolai élményem, hogy unszimpatikus osztálytárs próbált közeledni, de szándékosan megtartottam a távolságot, nehogy félreértse.


És volt olyan helyzet is amire csak visszagondolva esik, le, hogy basszus házhoz jött a sült galamb és nem éltem a lehetőséggel, (mert közbe munkámra koncentráltam) és mai napig bánom, hogy nem kértem elérhetőséget

2019. febr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!