Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Soha nem lesz hüvelyi orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz hüvelyi orgazmusom?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, szerintem nekem még soha nem volt szex közben orgazmusom. Mert ugye a csikló izgatásával okozott gyönyört ismerem, tudom milyen elélvezni, de szex közben még soha nem éreztem olyat, hogy oké, itt a vége, elmentem. Mindig nagyon élvezem, de amikor a párom elmegy, akkor vége a szexnek, és én simán azt érzem, hogy bármeddig bírtam volna még csinálni. És ugye ha az ember elmegy, akkor nem érzi ezt.

Meg jóformán nem is tudom milyen érzés a hüvelyi orgazmus, gondolom más, mint a csikló.


2019. febr. 2. 16:12
 1/2 érdeklődő35 ***** válasza:

1, lehet, hogy neked nem fog összejönni

2,miután a párod elélvez, még egyszer nyaljon, simogasson el utójátékként, úgy mint előjátékként

2019. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Több helyen írnak erről, hogy hogyan lehet megtanulni. Csiklótól mindig kicsit tovább kell haladni lefelé, aztán visszatérni, később egyszerre a hüvelybemenetnél és a csiklónál, aztán egyszerre a kettőt. Már az is más érzés mikor úgy van csiklóorgazmusod, hogy közben úgy szexeltek ahogy szoktatok. Az is segít ha magadnak keresed meg, hogy hogyan lenne jobb. Szerintem ne add fel, szokott működni. Eléggé más, megéri kísérletezgetni. :)
2019. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!