Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 15 centis hímvesszővel ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 centis hímvesszővel ki lehet elégíteni rendesen egy lányt?

Figyelt kérdés

Sosem szexeltem még.

Lányok baj az ha nem tudod megfogni egy fiúnak 2 kézzel?


2019. febr. 3. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nahát már azt hittem,hogy f@.szméregetős kérdés nélkül múlik el a nap......
2019. febr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen

Dehogy baj...jesszus

2019. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
De tényleg..hagyjátok már abba az ilyen fhaszméretes,méregetős kérdések kiírását.Szánalmasak vagytok.
2019. febr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak 12 de szép eredményeket értem el vele.
2019. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez kevés. Persze lesz olyan lány akinek elég lesz,de Ők vannak kevesebben.
2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
A 15cm átlag méret. Nekem csak 12cm, mellé vékony is, semmire sem jó, én sem érzek semmit sem a nő(k)ből, még ő(k) sem belőlem. A vastagság szerintem fontosabb nekik, ha van egy 4-4,5cm es átlag vastagságod, akkor nem lesz bajod. Ha ilyen 3,5cm-es ropi, mint nekem, akkor meg úgy is meg tudod, hogy kevés vagy számukra...
2019. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 .:bezzegrégen:. válasza:
59%

Ha az osszes ilyen kerdesben elhangzott 12-15cm cerkákat egymás tetejére rakod, pont olyan magasra ér ahonnan l.esz.r0m. 😅

Hogy on is legyek. 15 az az atlag kozepe, tanuld meg használni bitang jól, es nem lesz gondod. Kivéve ha gyökér vagy, mert akkor 25+ is lehet, nem leszel beljebb. Egy remek párkapcsolat jó szex-szel, nagyon sokváltozós dolog, ennek egyetlen dimenziója a szerszám.

2019. febr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 .:bezzegrégen:. válasza:
74%
Ja igen. A minap olvastam egy hirpotal kommentszekciojaban hogy a kommentelo egy kedves es optimista holgyismerose mondta, hogy egy ffinak 12 nemiszerve van. Egyszerre csak nem mond csodot az osszes... Szerintem is igaza van a holgynek. A magát "ropinak" aposztrofáló kolegának uzenem: kozhely ugyan de a nok fejeben rengeteg dolog dol el. Szeretned kell magad mindenestol akkor tudod megadni a nonek azt amire vagyik. Es minden megmozdulasod, gesztusod uzen. Nem mindegy mit. Gondolj arra hogy egyetlen ujjtol is orgazmusa lehet a nonek, es akkor meg nem beszeltem a mellcsókrol...
2019. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
#6-os válaszoló: még jó hogy van szád, meg a csajoknak is van szája és azzal is lehet nagyon jókat élvezni. Gyakorolj sokat hogy erős legyen a technikád...
2019. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ma 17:27 Csak 1 kérdést engedj meg.. Te is ebben a helyzetben vagy? Mármint kicsi és vékony mérettel átkozott meg az élet?
2019. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!