Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti mennyire figyeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mennyire figyeltek oda az intim szőrzetekre, ha szex lehet aznap egy ismeretlennel?

Figyelt kérdés
Eddig ahány nővel voltam első alkalommal, mind borostás volt alul. Ennyire nem figyelnek a nők arra, hogy legalább az első alkalommal friss legyen a szőrtelenítésük? Vagy csak én fogtam ki "véletlen" kivételeket?
2019. febr. 3. 16:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Az "ismeretlen" kicsit, erős, inkább úgy fogalmaznék olyan egy olyan férfival szex, akivel még nem volt.
2019. febr. 3. 16:09
 2/10 anonim ***** válasza:
én sem szoktam erre figyelni, mivel szerintem a szex előre nem tervezhető dolog hanem magától alakul
2019. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én se szoktam annyira figyelni erre
2019. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én mindig odafigyelek rá.

Függetlenül attól h lesz e szex vagy nem.

De ha már sejtem, vagy tudom h szexre lehet számítani az éjjel akkor az a minimum h odafigyelek az ilyenre,és h ne legyen borostás.


L

2019. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Én bizonyos időközönként borotválom,mert inkább borostás legyen,mint kipattogzott. Ha valakinek ez nem tetszik, lehet továbbállni, már ha ő tökéletes.
2019. febr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam rá figyelni, főleg az első pár alkalommal. Utána már úgyis jobban megismerjük egymást, sosem volt gond, ha épp nem voltam csupasz teljesen odalent.

Volt aki kérte, hogy hagyjam meg teljesen odalent. És amég kialakult az új fazon, az sem zavarta, sőt..


N

2019. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, te naponta borotválod magad intim tájékon, vagy gyantáztatsz?


Ha ez utóbbi, milyen időközönként kell, hogy ne legyél borostás?

2019. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bino ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy sose legyen borostás, naponta kellene borotválni.. most pl. nekem ha naponta, sőt, ha akár két naponta borotválnám folyamatosan kipattogna, és benőne a szőr. Az sokkal csúnyább szerintem, és ráadásul még fájdalmas is.

Nyilván, ha készülök arra, hogy olyan este lesz, akkor figyelek, de nem mindig lehet erre gondolni, főleg ha ismeretlennel, váratlanul jön.

2019. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nápam ez szextől független, mindig rendben tartom magam
2019. febr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ismeretlennel nem szexelek :|
2019. febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!