Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is szégyen vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szégyen vagyok, hogy nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, és akik ismernek azok ezt tudják. És van hogy bántanak miatta, pl hogy biztos meleg vagyok azért nincs barátnőm, vagy kicsi a péniszem, vagy papnak készülök...és a családtagjaim is piszkálnak.

Azért nem volt még barátnőm, mert nem találtam még olyan lányt, jó igaz hogy nem is nagyon van hol keresgetnem, ismerkednem:(

De attól még a lányokat szeretem. Meg amúgy nem vagyok már szűz, igaz hogy ezt csak én tudom, meg persze azok a lányok.


Szerintetek is szégyen ez hogy nem volt még barátnőm pedig már 21 vagyok? Amúgy zavar engem is, már évek óta. De nem tudok mit csinálni.


2019. febr. 5. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább az igazit keresd és ne a hulye beszólásokkal törődj

L

2019. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit csinálni?

Csajozz!

Ne qá-zz hanem Csajozz!

Normális lányokkal ismerkedj ne neten hanem személyesen.

2019. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd, amit fentebb tanácsoltak. Ne magányoskodj, hanem járj társaságba, a lányok nem fognak kopogni az ablakodon, hogy udvarolj nekik. Tedd, amit a többi fiú. Akinek nem imponál a stílusa, azt ne utánozd, ne kövesd. Tartózkodj olyan lányok közelében, akik tetszenek neked. Elegyedj velük szóba.
2019. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen! Valakinek később jön össze egy kapcsolat mint másnak, ezzel ne foglalkozz. Te csak légy nyitott, ismerkedj, járt el néha szórakozni és hidd el megtalál a szerelem. Szóval fel a fejjel és engedd el mások véleményét!
2019. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!