Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogyha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogyha egy férfi sok nővel lefekszik, akkor ő a király, de ha egy nő sok férfival lefekszik, akkor egy k***a?

Figyelt kérdés
Hogy alakult ez ki, és mikor szoknak le erről a véleményről az emberek?

2019. febr. 6. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem mindenkinek szive joga eldönteni mennyi partnere van vagy volt:)

Én nem itélek el ez miatt egy nőt se

L

2019. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elmondani mennyi férfival feküdtél le. Senkinek semmi köze hozzá.
2019. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%
Azért, mert ha a gumicsizmával belelépsz a szarba és utána lemosod, abból semmi gond nem lesz, de ha a szart beleöntik a csizmába, már dobhatod is az egészet a francba.
2019. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Én nem gondolom, hogy ez így lenne. Nem király aki sok nővel fekszik le, és nem értéktelen az a nő aki sok férfival.
2019. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a beidegződések. Majd elmúlik!
2019. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha egy férfi sok nőt meg tud hódítani az erény. Mert egy férfi sokkal nehezebben kap meg egy nőt mint nő egy férfit. Egy férfinak a dugásért általában meg kell dolgozni. Egy nő ha dugni akar csak válogatnia kell a férfiak közül. Simán talál magának dugópartnert minden erőfeszítés nélkül. Még akkor is ha nem a legszebbek közül való. Szóval mindenkinek széttenni a lábakat nem túl nagy teljesítmény és hát nem is túl vonzó. De sok csaj lefektetni...na az teljesítmény.
2019. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

# 3


Ebből a zseniális gumicsizmás példázatból, analógiából az a következtetés adódik logikusan, hogy a farkad szar, amit a nőnek tudsz az szexben adni, nyújtani, az szar.


Egyenlőségjelet tettél a pénisz és a szar közé.


Szellemes példázat, kristálytiszta logika, ütős érvelés - visz mindent, mint a piros ász. xD

2019. febr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy jó pasi is válogathat a nők közül kedvére. De még egy közepes is.
2019. febr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Köszönöm, végre valaki megérti a hasonlatot. :)
2019. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem gond szerintem. Szeretem a bejáratott nőket.

29/F

2019. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!