Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van értelme a maszturbációs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme a maszturbációs önmegtartóztatásnak?

Figyelt kérdés

40es pasi vagyok, aki évek óta képtelen egy párkapcsolatot összehozni. (Ez a dolog megér egy misét, de most nem ez a fő téma)

Rengeteget maszturbálok, minden nap, van hogy egy nap többször is. Csináltam egy fogadalmat, hogy egy darabig nem teszem, mert a múltkor annyira túltoltam, hogy már éreztem, hogy nem esik jól és csak a rutin miatt csinálom. No meg azt is olvastam, hogy a sperma előállítása annyira sok energiát vesz el, hogy bizonyos nézetek szerint emiatt kerülendő eleve a maszturbálás.

Több, mint két hete nem tettem, de érzem, hogy feszülök. Sajnos a fizetősökön kívül esélyem nincs, hogy emberi testtel elégüljek ki és ne önkezűleg. De közben meg unalmas is már.

Akik csináltak már önmegtartóztatást, azok meddig bírták? És jobb lett-e valami tőle.


Normális válaszokat kérnék, kérem, hogy az ellenségképkeresők és a rosszindulatúskodók pihenjenek inkább. Mindenkinek jobb lesz.



2019. febr. 7. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal h visszafolytod a vágyaidat jobb nem lesz semmi. Írtad h párkapcsolatot nem tudsz kialakítani, de mi a helyzet mondjuk egy szexkapcsolattal? Amíg nem nővel vezeted le szexhiányt addig a maszturbálás is rossz lesz meg az is ha elfolytod a vágyakat. Gondolom nem szűz vagy már így akár egy prostihoz is eljárhatsz. 22/L
2019. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

függő lettél, de a maszturbálas önmagában nem gond.

Először is szoktasd le magad a naponkénti többszöri masztiról. Próbáld 1-2 nap kihagyással. ( tehát ne vondd meg magadtól, ez nem káros önmagában , csak azért rutinból nemár)

utána , ha más nem, tényleg menj fizetőshöz.

2019. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen elhagyni nem érdemes, de csökkentsd le fokozatosan mondjuk heti 3-4-re. És ne add fel, lehet, hogy egyszercsak belebotlasz egy nőbe, akivel összejön az együttlét.
2019. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!