Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nagyon vicces...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon vicces ha 22 éves fiúként nem láttam még puncit? 😂😥

Figyelt kérdés

Mindig barátnőt keresnék, de nem találok. Igazából a kinézetemmel a lányok szerint nincs gond. De én olyan lánnyal szeretnék szexelni, meg szerintem csak olyan lánnyal tudnék akit szeretek is.

Szerintetek is már kezd gond lenni hogy ennyi idősen nem láttam még élőben puncit?


2019. febr. 7. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

"Igazából a kinézetemmel a lányok szerint nincs gond."


Ha a női ismerősök és lány barátokból indulok ki, az én kinézetemmel sincs gond. A valóság meg az, hogy azért mégis van.

2019. febr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pixeles puncit azért gondolom láttál már? ( fotón )


Hát persze hogy láttál, hisz arra vered!!

2019. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
91%

Én 19 vagyok és még én sem láttam élőbe farkat, de engem nem is izgat. Majd látok, ha eljön az ideje. Érdekes világ, hogy már minden gáz. Egyáltalán nem az. Csak van itt egy hülye "elvárás", hogy tedd szét a lábad, meg húzz meg minden csajt 13-14 évesen.


19/L

2019. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, vicces.
2019. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
de megnéznék egy szüz meztelen dákot :P
2019. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, megjöttek a melegek is
2019. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Strandon sosem voltál?
2019. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De édes vagy ❤
2019. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám viccesnek. Tegyük fel ,hogy összejössz életed nőjével és amikor a sexre kerül a sor benyögöd hogy szűz vagy. Ha a csaj türelmes és van kedve tanítgatni téged mákod van, de ha nincs akkor nagyont fogsz koppanni.
2019. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon nehéz volt az első. A csaj tudta, hogy még nem voltam nővel és mindig visszatáncolt. Egy csomószor felizgatott es mondta, hogy hagyjuk biztos nem lenne jó. Aztán amikor elhagytam megpróbálta elmondani mindenkinek és az egyik barátnője megszánt és megismerkedtünk és ő volt az első... Ezt az élet hozza. Én régen gondoltam örömlányra is, hogy tanítson meg, de végűl 26évesen sikerűlt. Utána már sokkal egyszerübben ment az ismerkedés.
2019. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!