Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csúnya pasiként teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasiként teljesen felesleges volt körülmetélnem magam?

Figyelt kérdés
Elég csúnya fiúnak mondanak és fitymaszűkületem volt nagy nehezen rávettem magam a procedúrára hogy körülmetéljenek most teljesen úgy érzem harcra képes vagyok de hiába próbálkozok, még egy éjszakás sem jött össze nemhogy párkapcsolat.... örömlányokhoz mehetnék de ahoz nagyon nincs kedvem, így akkor teljesen felesleges volt a procedúra?
2019. febr. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem votl felesleges

Majd találsz

2019. febr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Te vágtad le a sapkáját? Azosztigen. Tessék, sapkátlanítólobbisok, itt a példa, hogy a szűkületre nem csak a metélés a megoldás.

Egyébként igen, teljesen felesleges volt. Csak azért hogy most majd tolonganak a zserbó lőcsért.

2019. febr. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Turelem kerdese. Majd talalsz valakit, csak ahhoz keresni kell, es elotte persze nem art az onbizalmad novelni.
2019. febr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem izgatnak a körülmetélt faszik.
2019. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Ezaz, tapsoljatok a piros kezecskékkel. Háhá. Mást úgyse tudtok, mert értelmes választ nem sikerült írni.
2019. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert ez a beszólogatás aztán nagyon értelmes... ;-) Azért sem volt értelme, mert a témának köze nincs a metélt pénisz pozitívumaihoz vagy negatívumaihoz.


Kérdezőnek: azt ne felejtsd el, hogy tulajdonképpen gyulladásban volt a péniszed és párkapcsolat nélkül is mindenképpen meg kellett oldani. Olyanban pedig nem hiszek, hogy valaki abszolút csúnya és ezért nem talál valakit. Én abban hiszek, hogy mindenkinek meg van írva valami. Pozitívan előre és kitartás! :-)

2019. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!