Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti vonzónak találnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti vonzónak találnátok egy molett lányt ha kiderülne h pajzsmirigy beteg és ezért ducibb?

Figyelt kérdés
Nem taszítana titeket? Egyáltalán vannak pasik akik vonzónak tudják találni azt ha a lány bő 90kg? 22/L
2019. febr. 8. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

nagyban függ hogyan oszlik el, milyen zsír-izom aránya van


leggyönyörűbb női test amit valaha láttam élőben (és videóban sem volt szebb) 167/86 volt, szintén egészségügyi okokból

szép feszes husis lány volt


nem izgatott direktbe, hogy ilyen okból lett husis, viszont nekem nagyon tetszett a teste, gyönyörű és izgalmas volt


90+-os lányt is láttam aki izgató volt számomra, de az más miatt


25F

2019. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de attól miért lenne vonzóbb számomra, mert tudnám a molettsége okát? Nekem mindig is a vékony lányok jöttek be, de vannak olyan férfiak akiknek a duci csajok tetszenek.
2019. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem a betegsége miatt találnám annak :D.


De lehet egy duci lány is szexi... persze, nem feltétlenül.

2019. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
igen. Mert nyilván akkor a gyógyszerek és még nem tudom mi miatt teljesen máshogy működnek a hormonok, és ha ezzel együtt amennyire lehet odafigyel a súlyára miért ne lehetne vonzó.. Volt egyszer egy lány a párom volt és ő is ezért volt teltebb 155 magas volt és volt hogy 70 Kg felett de egy idő után nagyon odafigyelt az étkezésre a mozgásra..
2019. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem, az kifejezetten taszít ha krónikus beteg az illető
2019. febr. 9. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak az érdekel, hogy legyen ápolt, lelkes aranyos, ismizhetünk!
2019. febr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Engem kifejezetten izgatnak a molettebb duci lanyok , szoval nalam nem lenne gond. 19/F
2019. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bummer ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátném.

165 centi, mindig úgy 55 kiló körül mozgott, majd betegség miatt lett vagy 75.

De én imádtam akkor is. Ugyanaz az önmagára igényes, nőies volt, ugyanazzal a személyiséggel.

Igaz, pár év erőfeszítés és életmódváltás, meg sok megpróbáltatás, kezelés után újra visszaállt a korábbi testalkatra.

Tiszteltem azért ahogy megküzdött minden nehézség mellett.

2019. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom a túlsúly oka miért releváns vonzalom szempontjából. Az elhízás okától függetlenül lehet egy duci lány önmagára igényes és dögös. Nekem alapvetően sokkal izgatóbb egy nagyobb, formásabb test, minden más pedig független az alkatodtól :)

25/F

2019. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!