Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud kielégíteni a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud kielégíteni a párom, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2 év után bevallottam a páromnak, hogy szex közbe nincs orgazmusom. Csak ha maszturbálok akkor tudok elélvezni.

Azóta vannak próbálkozások jobban figyel, de nem tudok ráhangolódni.

A szex jó nagyon szeretem vele, de nem megyek el.

Az hogy nem figyelt elégge rám vagy nem tudta, hogy nem megyek el most lényegtelen. Ugyanis soha nem mondtam neki hogy valamit máshogy csináljon es ő abba a tudatba volt hogy tökeletesen kielégített. ( az előző párommal se ment, de neki nem is mondtam el)


Lehet hogy annyira sajat magamhoz szoktam, hogy mással nem is tudok?


2019. febr. 9. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha magadnak megy, akkor mással is mennie kell. Technikára szaktudás kérdése.
2019. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Kezdetnek az is jó lenne, ha pl a párod izgatja a csiklód kézzel és úgy mennél el.

Az viszoint, hogy 2 évig nem szóltál neki, baromi nagy hülyeség.

2019. febr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az előző párommal csalódás volt a szex főleg, hogy ő volt nekem az első. Így mikor összejöttünk csodát vártam, hogy majd akkor vele menni fog. De mikor láttam, hogy igyekszik és neki jo nem akartam lelombozni, hogy magat hibáztassa.
2019. febr. 9. 16:33
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Magadnak hogy sikerul? Mert ha csak csiklo altali orgazmusod van magadnak, akkor ne vard, hogy tutira lesz huvelyi orgazmusod.
2019. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kár volt erre két évet várni. Tök jófej a barátod, hogy még ezek után is inkább próbálkozik. Becsüld meg! :)


Nem tragédia ez. Nem olyan könnyű, mint ahogy a filmekben mutatják. Meg kell tanulni egymás testét és vágyait, és ez egy klassz időszak, butaság volt, hogy ki akartad hagyni.


Az simán lehet, hogy nagyon rászoktál egyfajta kielégülésre, ezért egyelőre nem megy másként. Először is ne maszturbálj, hanem próbálkozzatok. Mondd el, hogy mi jó neked, irányítsd szavakkal, mozdulatokkal, vagy akár mutasd meg neki, hogy mi a jó neked.

Szegény nem gondolatolvasó, szóval beszélj hozzá.

Ha mégis masztizol, akkor próbálj ki új módokat, amik teljesen különböznek a megszokottól és ne add fel, amíg nem sikerül.


Ne stresszel rajta, hanem élvezd a felfedezést!

Jó szórakozás!

2019. febr. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én először is megmutatnám nrki, hogy mi a jó ingerlés, vagyis hogy masztizol? Ha ez megvan, így próbáljon kielêgíteni, nyelvvel, ujjal, vibrátorral, tökmindegy, csak elmenj, utána már csak gyakorlás, sok szex :) ( de 2 év után bevallani neki kicsit húzós, gyakorlatilag becsaptad)
2019. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak csikló org.-m van. Nyilván ez is nehezíti a dolgot. Féltem, hogy elhagy vagy nem érzi magat férfinak mellettem ha bevallom.

Előszőr eléggé beletapostam ezzel, de azt látom, hogy tetszik neki a kihívás és nem érez másként. Mostmár attól tartok, hogy mindig megkérdezi hogy sikerült e és ha még egy darabig nem menne egy idő utan feladja...

2019. febr. 9. 16:54
 8/11 anonim ***** válasza:
A csikló orgazmus tök jó kezdés. Csak próbálj ellazulni, és ha kell, segíts neki ,- mintha masztiznál- , hogy öröme legyen benne :)
2019. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A párod 2 évig nem vett ebből észre semmit vagy mindig megjátszottad?
2019. febr. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
"Lehet hogy annyira sajat magamhoz szoktam, hogy mással nem is tudok?" Hány éve csinálod, átlagban heti hányszor?
2019. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!