Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudtam hogy az alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy az alkalmi partnerem sokkal idôsebb mint amennyinek eloszor mondta magat. Kérdore vonjam hogy miert?

Figyelt kérdés

Sejtettem hogy idosebb es kerdezgettem kd folyamatosan hol viccesen hol komolyabban, es biztositottam hogy nekem nem problema a korkulonbseg, ezert nyugodtan elmondhatja. Mindig csak annyit mondott hogy 44 de nekem ez mar az elejen gyanus volt mert en kb 50 nek neztem. Nagyon sokat dohanyzik ezert ugy voltam vele hogy ok, lehet hogy emiatt oregedett igy meg.


Par napja viszont amikor kiment a furdoszobaba beleneztem az irataibs es kiderult hogy 56 eves. Kicsit sziven utott mert nem egy par evrol van szo. Ugy erzem hogy o az alkalmi kapcsolatunkat komolyabbra akarja forditani mert egyre tobbet ir es es akar talalkozni es megkert hogy mas ferfiakkal ne talalkozzak. Lehet hogy en is adnek az egesznek egy eselyt de nem latok benne jovot, szamomra ez csak szorakozas es jo tarsasag.


Ennek ellenere elmondjam hogy tudom az igazat es szeretnek arrol beszelni hogy nem volt szep dolog hazudni?


24/L



2019. jan. 9. 01:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha felhozod neki, számolj azzal, hogy balhé lesz belőle, ennek ellenére én elmondanám neki, hogy nem a kora miatt vagyok vele, legyen velem őszinte. Ha nem vallja be, akkor megmondhatod, hogy megnézted. Én legalábbis ezt tenném.

Nem mennék bele komolyba egy ennyivel idősebb pasassal, kilépnék, mielőtt komolyan lenne. Pár év és 60+ lesz, az azért sok. Szórakozni oké, de gondolj bele, nem biztos, hogy megéri a gyerek érettségijét.

24 N

2019. jan. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

Huszon éves nők mit esznek ezeken 10 20 évvel öregebb pasikon rusnya fószereken. Mert a 30 ast még érteném,de 40 50 még öregnek néz ki,miért.. Bár van egy sejtésem,hogy anyagi megfontolásból. Alkalmi szexpartnert meg mi jogon vonnál kérdőre?

:(

2019. jan. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nagypapival kúratod magad de fel vagy háborodva mert öreg.... Pff kapj már a víztoronyhoz
2019. jan. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Fu hat szamitottam az ilyen jellegu valaszokra. De koszonom oket. Csupan azert gondoltam hogy kerdore vonnam mert nem is ertem hogy mi ertelme volt hazudni ha en biztositottam rola hogy nem zavar stb. Es ilyenkor elgondolkozik az ember hogy miben hazudott meg. Egyszeruen rosszul esik es ezert akartam volna megbeszelni. Majd atgondolom. Koszonom a valaszokat
2019. jan. 9. 01:59
 5/19 érdeklődő35 ***** válasza:
78%

Ne mondd

1, kiderült, hogy kutattál a cuccai közt. Te se fogadná boldogan....

2, te csak szexelni szeretnél. Arra ő mint pasi, ahogy olvaslak neked tökéletesen megfelel. Akkor meg nem mindegy mennyi idős?

Viszont azt jobb még egyszer valahogy tisztázni, hogy neked ez nem több mint szex. Akár olyan felvezetővel, hogy úgy érzed neki ez kezd több lenni, ezért szeretnéd, ha ebből továbbra se lenne félreértés

2019. jan. 9. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
...eközben èn, 29 èv 2 hónaposan azon aggódom több hete, hogy a 37 èv 6 hós kiszemeltem lehet, túl öreg hozzàm..
2019. jan. 9. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak az a kérdésem, hogy hogy van hozzá gusztusod.

Fiatalabb pasit mem talaltal?

2019. jan. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Azèrt kell felhozni,mert tök mindegy mit csináltok együtt,amikor hazudik valamiben,vagy eltitkol valamit tartósan,akkor valójában nem tisztel meg,és ilyen erővel másban sem őszinte.Teljesen mindegy,h azért nem mondta el mert ez őt fusztrálja.Elég nagy a korkülönbség köztetek akkor is ha csak 44 éves,szóval meg kell kérdezni.Ha ezen besértődik,háát....Nehogy már neki álljon feljebb.Neki kell elnézést kérni,nem Neked.Kutattâl jah,ő meg egy hazudós.
2019. jan. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem szereti,ha valami kismadárnak nézik.Előző
2019. jan. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem egy honi Clooney-ról van szó, azért nálad is elmentek otthonról.


Mi vonz Téged egy 50-ek knéző muksóban, aki fixen az apád lehet? De őszintén? Csúnya vagy és nem találsz korodbelit, vagy mi? Vagy annyira kiállhatatlan vagy, hogy csak az apud korabeli pasik tűrik a rigolyáidat?


Viszont ebből mindenhogy veszekedés lesz, készülj fel!

2019. jan. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!