Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek korrekt, ha egy...

Szerintetek korrekt, ha egy egyéjszakás kaland után reggel hozzávág a férfi egy tízezrest a nőnek hozzátéve azt, hogy "volt már jobb alkalmi partnerem is"?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 23:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jav.: a nőhöz*
2015. ápr. 7. 23:00
 2/12 anonim ***** válasza:
én elfogadnám a pénzt,majd lelépnék
2015. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ennél nehezen lehetne bunkóbb, semmi korrekt nincs benne (ha a nő nem prosti)
2015. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a pontos körülményeket, így nem mondok semmit sem.
2015. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lealacsonyító. Prostiként tekint a csajra, nem alkakmi partnerként.
2015. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Csak a helyzet az hogy az összes nő elvenné a pénzt. :D
2015. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon lovagias ! de látom barmoltak kellehür :D
2015. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Meg sem fordulna a fejemben, hogy elvegyem a pénzét! Egy pofon kíséretében elgondolkozhatna a legény, hogy mennyire is volt korrent.
2015. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#7: :) Tegnap nem tolerálták a "Szerintetek a nők a szаr melyik fajtáját képviselik?" kérdésemet, pedig sokféle szаrtípust írtam hozzá.
2015. ápr. 7. 23:06
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem korrekt, hanem taplóság, ultra gáz viselkedés.


Nem volt soha egyéjszakás kalandom, igen meglepne, ha valaha is lenne, de ha megpróbálom legalább elméletben elképzelni ezt a helyzetet, valószínűleg azt mondanám a pasinak, hogy sajnálom, akkor így jártunk, mert nekem is csalódás volt a vele töltött éjszaka (aki ilyet csinálna reggel, azzal mondjuk tuti az is lenne, szóval már előbb megpattantam volna, de tegyük fel a kérdés kedvéért, hogy ott vagyok még), aztán mondanám, hogy szerencsére a pénzt az eszemmel keresem, nem a testemmel, a tízezresét nyugodtan tartsa meg, és ha jobb ötlete nincsen, vásároljon belőle olyan könyveket, amik az érzelmi intelligencia fejlesztéséről szólnak.

2015. ápr. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!