Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kellemes érzés nektek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kellemes érzés nektek, ha egy párnát meglovagoltok? (pillow humping)

Figyelt kérdés
Masztiztatok már így? Ha igen, milyen érzés?

2019. febr. 11. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tetszett és volt annyira jó, hogy elélvezzek. Ritkán még most is megesik, de pasimmal jobb összebújni. :)
2019. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha nem ment.
2019. febr. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1x kipróbáltam de nem volt a legjobb, pasin lovaglással össze sem lehet hasonlítani
2019. febr. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nem is célszerű a szexben történő dolgokkal összehasonlítani, csupán érdekelt, mint maszturbálási technika. :)

2019. febr. 12. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Próbáltam már, de olyan semmilyen volt, nem okozott élvezetet.
2019. febr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Igen, nagyon kellemes. Régen is csinálták a lánykák, csak akkor még párna masztikának hívták. Nem tudták hogy pillóvhámpingolnak. Most már biztosan sokkal jobb érzés nekik hogy tudják.
2019. márc. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon nem jott be, nem elveztem egyaltalan. En egyebkent nem is ertem ezt hogy kene rendesen csinalni, mikor a parna teljesen szaraz, igy konkretan kidorzsol odalent.
2021. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 1. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!