Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt 25 év feletti nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt 25 év feletti nők, férfiak akik még nem szexeltek?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mi az oka?

Zavar téged?


2019. febr. 11. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az hogy drogfüggő vagyok 18 éves korom óta. Belekevertem a hernyóba is, és jelenleg is csak úgy tudok tiszta maradni hogy elzártan magam a világ elől. Most 34 vagyok. Írjam ki a társkeresőre hogy - drogfüggő :)

Már lemondtam a párkapcsolatról végleg. Én már menthetetlen vagyok...

2019. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem volt olyan akivel úgy éreztem, hogy le kell feküdnöm.


Nem, nem zavar.


34F

2019. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nektek nincs onbizalmatok sajnos. :( Ne adjatok mar fel legyszi. Semmi nincs veszve meg, es meg csak kisebb ertekuek sem vagytok. Attol, hogy meg szuzek vagytok, ez az ,,allapot" mulando. Szedjetek ossze magatokat, es az onbizalmatokat. Ti is egy nap el fogjatok veszteni, de ahhoz ne ilyen hozzaalasotok legyen. Kitartast es sok sikert kivanok nektek! Nincs meg veszve semmi higgyetek el!
2019. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én köszönöm Neked 3 as ;) Nem adom fel persze, csak jelenleg nem túl bíztató a helyzet. De ki tudja mit hoz az élet. El kellett ezt engednem belül, mert szenvedést okozott. De végül is nem adtam fel, és örökké csak a megfelelő pillanatra várok...
2019. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Gyerekkori bántalmazásból adódó komplex poszttraumás stressz szindrómám miatt. Zavarni zavar de nem ez a legnagyobb gondja az életemnek.


25F

2019. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En 21 vagyok, szoval picit kevesebb, mint amit vartal, de talan elfer itt a valaszom. En ket okbol nem: egyreszt mert duci vagyok. Igy is szoktak lenni udvarlok meg minden, de en demiszexualis vagyok, ergo csak azzal tudok (tudnek) szexualis kapcsolatot letesiteni, akibe szerelmes is vagyok. Szoval meg nem talaltam meg a megfelelo embert. :D De engem speciel nem zavar.
2019. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
csak prostituáltnál voltam, nem is tervezek mást
2019. febr. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellettem senkinek se. 26F
2019. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25F, lehetett volna rá lehetőségem úgy kb 10 lánnyal de ilyenkor valahogy mindig visszaléptem. Van amit bánok van amit nem. Más részről válogatós vagyok, akik meg bejöttek valahogy sosem viszonozták. Így magam kergettem depresszióba meg miegymásba és sose "jött össze".
2019. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem kellettem senkinek, alkalmiba/prostizásba meg nem bocsátkoztam, mert csak azzal tudom elképzelni a szexet, akit szeretek, tehát fontos az érzelem számomra.

Nem vagyok vagány, és kevés az önbizalmam, mindig azt gondolom, vannak nálam jobbak, magasabbak, erősebbek.

A kérdés második részére válaszolva, igen, zavar.


41/F

2019. febr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!