Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármasban (2F1L) tapasztaltabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasban (2F1L) tapasztaltabb lányok ti bevállalnátok ezt? Csináltatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy alkalmi partnerem már pár hónapja de most azt szeretné ha a haverjával belemennék egy hármasba de azzal a kikötéssel hogy nincs gumi. Mi amúgy sem használunk kettesben. Inkább privát véleményekre vagy tanácsokra lennék kíváncsi, köszönöm.

L 21


2019. febr. 12. 11:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

En nem

Nem tudnék egyszerre 2 pasival mit kezdeni

2019. febr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Idegennel mindig használok gumit, ezt tanácsolom neked is. Ha érdekel a hármas hajrá, de ne ők akarják már megmondani, hogy lesz-e gumi. Ha a haverjának nem tetszik a gumi, akkor keressen mást hármasra.
2019. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Ferfikent iron hogy szerintem te dontod el hasznalsz e gumit. ha belemesz akkor siman csak hasznaljak a tested es nen tisztelnek teged
2019. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Baromi nagy felelőtlenség. (Fertőzés+ terhesség veszélye) Ha terhes leszel, hogy döntöd el, hogy ki az apja a gyermeknek?

Egyáltalán mi az, hogy "alkalmi partner"?


Miért nem lehet egy normális kapcsolatot kialakitani a mai világban?!

2019. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Igen én bevállanám.

Én soha nem csinálnám gumi nélkül egy alkalmi partnerrel, és utána egy idegen haverjával.


22L

2019. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4es! Akkor úgy fogalmazok hogy ez egy nyitott kapcsolat, lazább:) a fiúban megbízok, tiszta, normális. Én szedek gyógyszert. A harmadik félről is van elég sok infóm.
2019. febr. 12. 12:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben az "elég sok infó"-ba nem tartozik bele egy friss nemibetegség vizsgálat negatív eredménye, akkor ugyanúgy felelőtlenség.

De ez a te döntésed, ha te akarod és megbízol mindkettőben, akkor hajrá, több tanácsot már nem lehet adni az eddigieken kívül.

2019. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csináltam, igen. Így utólag több esetben örülök, hogy nem lett bajom, vadidegenekkel már huzatok gumit. Fene tudja, elvisz a hév és amikor már gumival elmentem x-szer, és mondjuk megkérdezi, hogy leveheti-e akkor kb én könyörgöm, hogy igen. Észnél kellene lenni, de ilyen helyzetben én nagyon nem vagyok. Sztem így, hogy előre megtervezitek, talán... te tudod kb hány nővel volt.
2019. febr. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lányt keresünk :( nem sok sikerrel :-/
2019. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

gen én bevállanám.

Én soha nem csinálnám gumi nélkül egy alkalmi partnerrel, és utána egy idegen haverjával.


Te érted amit írsz? Bevállalnád, de soha nem csinálnád. Aha értem.

2019. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!