Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tapasztaltabb biszex, leszbiku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb biszex, leszbikus lányok! Ti bevállalnátok a szexet egy tapasztalatlanabbal?

Figyelt kérdés
Nem akar a tapasztalatlanabb kapcsoltot,csak egy tapasztaltabbtól tanulna szívesen.Vevők lennétek rá,vagy inkább elküldenétek?
2016. dec. 2. 07:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelmű de azért írom hogy lány-lánnyal.
2016. dec. 2. 10:10
 2/9 anonim ***** válasza:
én szívesen betanítok bármilyen tapasztalanabb lányt :) 19/L/bi
2016. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"csak egy tapasztaltabbtól

tanulnék szívesen" Mit kell ezen tanulni? :D ez nem matematika lecke. Csak tudod hogy kell hozzaerni valakihez

2016. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rossz az idézed kedves utolsó ;)
2016. dec. 2. 15:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Idézet*
2016. dec. 2. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Tanulni? Hát nem tudom, hogy ezen mit lehet tanulni, de én nem is tudom elképzelni úgy a szexet, hogy nem szeretem az illetőt.

Úgy hogy szereted a másikat sokkal jobb, mint hogy ha csak úgy betanulnád valakitől csak mert tapasztalt.

Szóval én mint úgymond tapasztaltabb leszbikus lány, nemet mondanék, esetleg beszélgetni lehet róla, de egy csóknál tovább olyannal, akivel nem vagyok együtt, nem szívesen jutok el.

Sokszor próbáltam mindent, de valahogy nem.

De azért neked sok sikert, meglepően sok kanos leszbikus/bi csaj van, akiket kifejezetten izgat, hogy ha ő van "felül".

17L

2016. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én abban nem hiszek hogy lehet valakit tanitani

az oke h aki tanitt annal betanulsz es menni fog,de ha egy kapcsolatban mar mas lesz a parod annak is egy picit eltérők az igényei,nalunk is igy volt hogy a mostani baratnőm volt a tapasztaltabb es nekem ő volt az első csaj szexben es kapcsolatban is,mégsem ment a szex olyan jol az elejen,marmint ő reszerol,kicsit ram kellett hangolodnia es ra kellett jonnie nekem mi a jo,en viszont ugymond egybol ra ereztem h mi kell neki

tehat en szerintem tanulni nem kell,ujjad nyelved van,hasznalni csak tudod,a arcan az illetonek latod h jo e vagy sem

2016. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.Szintén tapasztalatlan vagyok.
2017. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám a tanító szerepét. Izgalmas nézni, ahogy a másik felfedezi a saját teste érzékenységét, és utána megprobál ő is l"adni" volt már részem ilyenben, és kimondottan imádtam ;-)
2017. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!