Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha másik férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha másik férfi is izgat?

Figyelt kérdés
Hát nekem az a gondom,hogy van egy barátom. De belépett egy másik férfi az életembe. Az a helyzet ,hogy ez a másik férfi mozgatja a fantáziám,és hát bejön is.A neten már leveleztünk is. Mindennap ír valamit. Tetszik,hogy ennyire foglalkozik velem . Izgat a dolog ,hogy milyen lenne vele. Nem tudom mit tegyek?
2019. febr. 12. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen szinten nem tudok gondolkozni.
2019. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
És még azt mondják, nem lehet egyszerre többet szeretni! 🙂
2019. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd hogy izgasson, csapj a kezére.

Szóval az a gondod, hogy van egy barátod. Nagy gond lehet. Te akartad. De ha gond, szakíts vele és már nem is lesz. Belépett bizony, mert hagytad. Bejön is? Oké. Szóval a pasikád mellett, levelezgetsz vele. Király vagy. Egyébként a pasikádat minek tartod amúgy? Meg tudnád mondani? Mi se tudjuk mit tegyél, mi a kérdés?

Amúgy a kérdésed hűen tükrözi a mai fiatalságot. Fogalmazni, írni nem tudó, tömikélő generáció. Önálló gondolat nulla. Média neveli ezeket az embereket?

2019. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem csak abból áll egy kapcsolat, hogy "bejön és mozgatja a fantáziát". Sok más is kell az igazihoz. A nem igazival meg minek kell foglalkozni? Ez a "csak szex és semmi más" annyira primitív dolog.
2019. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy küldd el a másik fickót a búsba, mondván hogy a te szíved már foglalt és nincs senkire szükséged a párodon kívül ÉS ezt szigorúan be is tartod.


VAGY


Közöld a pároddal, hogy úgy érzed, nem figyel rád eléggé. Komolyan, üljetek le, beszéljétek át hogy mi a gond, sé akkor tudtok rajta segíteni.


VAGY


Szólj a pasidnak, hogy vége. Utána úgy beszélsz a másik fickóval, ahogy csak tetszik.



Ez a három megoldás van, ami nem gerinctelenség. A többi már az.

2019. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok sajnos. Nrmrég felvette velem a kapcsolatot chat-en régi kolléga, akivel egyszer lefeküdtem. Már rég elfeledtem őt, de most nagyon izgat a gondolat milyen lenne vele megint. Tudom, hogy nem fogok a tettek mezejére lépni, de akkor is izgat nagyon. Párom rendes, nem fogom megcsalni. Közben egy színészbe is szerelmes vagyok, aki meg főleg elérhetetlen, csak olyan jó fantáziálgatni róla. Szóval szerintem nálam tuti nincs rendben valami..
2019. febr. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszeru, szakítasz a mostanival, és osszejosz a másikkal. Ez a legegyszerubb és a legkorrektebb lépés.
2019. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!