Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt most a férfiaktól kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most a férfiaktól kérdezem én mint másik férfi ki sexelt már bisex lánnyal? Milyen vele az együtt lét mert én még soha nem próbáltam

Figyelt kérdés
2018. nov. 4. 11:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Ugayan olyanmintegy nem biszex lálnnyal. Semmi különbség nincsen. Attól még hogy biszex nem fog közben arról beszélni neked, hogy hú de jó lenne, most kinyalni egy nőt vagy valami ilyesmi.

Legalábbis nekem ez a tapasztalatom.

2018. nov. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sex szelni,főleg bisex lánnyal nem!

De biszex lánnyal már szexeltem. Semmi extra!

Ha szerencséd van és jól teljesítesz. Akkor még meg is duplázhatod még egy lánnyal.

2018. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előbb a helyesíráson és a jó fogalmazáson járjon az eszed.

Biszexuális lánnyal szexelni (nem sexelni) pont olyan, az együttlét (nem együtt lét), mint más nővel.

Azért a vesszőket sem kell spórolni, ingyen van!

2018. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint a kollégák írták, pontosan olyan, mint hetero lánnyal. Max. felmerült mint beszélgetési téma, hogy ez vagy az a csaj de jól néz ki például. :D ez inkább vicces, de ennyi.
2018. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi a különbség, hogy nem annyira gátlásos és nagyobb eséllyel tudja, mi izgatja. Benne van az is a pakliban, hogy a szájtechnikája jobb.
2018. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
Talán duplázhatsz ennyi .
2018. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!