Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem ciki igy a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki igy a szex?

Figyelt kérdés

A pasim magasabb mint en de kilóban 10 kilóval kevesebbmint én.

Ö hetvenet nyom

Igy szerintem ciki lefekudni majd ha lefogytam nem?

Elefantnak erzem magam



2019. febr. 13. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem ciki. Nekem volt olyan barátnőm aki ugyan sújra annyi volt mint én de egy fejjel magasabb és két számmal nagyobb lába volt. Minden jó volt vele, még izgatott is ez a felállás. F
2019. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

???? Wtf ????

Milyen pasid , ha nem feküdtetek le?

Ha most ismerkedtek, akkor szerinted foglalkozna veled ha érdekelné hogy 80kg vagy? Vagy lemaradtam a hirről hogy a 80kg-s emberek nem szexelnek?


Hány éves vagy??? Mi van már az emberekkel?

2019. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 kg különbség miatt nem fogsz belőle palacsintát csinálni.
2019. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Figyi, ha nem jonnel be neki igy ducin, nem ismerkedne veled szerintem. Szerintem a sulyfelesleged inkabb teged zavar, nekem ez jon le. Krzdj el futni, az ingyen van. Max egy jo futocipore kell raszanni a lovet. Vagy, ha nem birod a futast, olyan sportot kezdj el, amit szeretsz. En azert irtam a futast, mert en 85 kg voltam meg tavaly. Tavasz ota futok es szepen leadtam csaknem 20 kilot. Kemeny dieta sem kell. En is azt ettem, amit megkivantam. En ugy kezdtem neki, hogy hallgattam kozben zenet. Eloszor megprobaltam lefutni egy teljes zene udotartamat. Majd egyet vegigsetaltam. Es noveltem folyton. Akarat es kitartas kell hozza.
2019. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki...Én 80 kg körül vagyok és a barátom ígyis vonzónak tart...Ha nem fadarab vagy az ágyban nem érdekli mennyit nyomsz :D 17/l
2019. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!