Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a saját dolgomat nehezíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a saját dolgomat nehezítem meg ha így viselkedem?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsi a péniszem ( ha feláll talán a 14cm-t eléri ) ezért a lányokat messziről kerülöm és ha ők közelednének felém akkor minél hamarabb elküldöm őket és úgy teszek mintha egyik sem lenne számomra szimpatikus. A lehető leghamarabb minden kapcsolatot megszakítok velük. Nem akarom ,hogy nagy kellemetlenség és fájdalom érjen ha egy lány meglátná.

2019. febr. 13. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Fogadd el magad, menj pszichológushoz és küzd le a kisebbségi komplexusodat. Gondolj bele abba, hogy másnak meg lehet, hogy ettől is kisebb.


Nem a méret a lényeg.

2019. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A 14 centi átlagosnak számít! Tudsz vele gyereket csinálni és ha ügyes vagy még örömet is okozhatsz vele! Abból élj amid van, ne ami nincs. Egyébként a nagyobb se áldás, a férfinak önbizalmat ad, a nők meg rettegnek tőle.
2019. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret egy nő/ lány téged elfogja fogadni a farkad vagy annak méretét ugy ahogy van.
2019. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Merev állapotban az átlagos pénisz hossza 13 cm!
2019. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azert de hasonlo leirast lattam hasonlo kerdessel. Nem te tetted fel veletlenul azt a kerdest is? Mert ha igen, nem jo am ha ennyit kattogsz rajta. Ezert gondolod azt, hogy a lanyok fajdalmat okoznanak ha meglatnak, mert te magad nem tudod elfogadni a mereted. Pedig twvjit, hogy kinevetnenek. Nem a meret szamit.
2019. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátomé 18cm...rengetegszer okoz fájdalmat ha nem vigyáz eléggé...Szóval én azt mondom nem a méret a lényeg...Csak a pasik gondolják így...A lányok ha addig nem is az első szex után rájönnek hogy a technika sokkal fontosabb :D
2019. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Páromé is kb ekkora, vagy kisebb

Imádom, tökéletes vele a szeretkezés :) sose nevetném ki a méretét, mert nagyon szeretem a páromat

2019. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat kattogok ezen. Mert szégyellem mivel kicsi és görbe is. Nem fogom sohasem engedni a lányoknak, hogy közel kerüljenek hozzám. Ezt nem tudom elfogadni, hogy jó lennék.
2019. febr. 13. 21:01
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a saját dolgomat nehezítem meg ha így viselkedem?"


Az attól függ, hogy mi a célod.

2019. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan lány, aki valóban szeret, elfogadja a testedet is úgy, ahogy van. Egyébként meg a technikán is sok múlik, szóval ha 10 pasi kitenne 1-1 képet a farkáról, abból még nem lehetne megállapítani, hogy melyikük a legjobb az ágyban.

23/L

2019. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!