Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a saját dolgomat nehezíte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a saját dolgomat nehezítem meg ha így viselkedem?

Figyelt kérdés
Szerintem kicsi a péniszem ( ha feláll talán a 14cm-t eléri ) ezért a lányokat messziről kerülöm és ha ők közelednének felém akkor minél hamarabb elküldöm őket és úgy teszek mintha egyik sem lenne számomra szimpatikus. A lehető leghamarabb minden kapcsolatot megszakítok velük. Nem akarom ,hogy nagy kellemetlenség és fájdalom érjen ha egy lány meglátná.

2019. febr. 13. 20:38
1 2
 11/16 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Minden fejben dől el. Ha azt hiszed, h kevés akkor itt írhatunk akármit. Tok mind1 hányan mondjak, h elég.


Nekem is annyi van, senki nem panaszkodott, pedig volt jó pár.

2019. febr. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mert az fix, hogy nem fogadná el, ugye? De így is rossz neked, nem? Mi lenne, ha lehetőséget adnál valakinek, hogy eldöntse; és akkor lehet, hogy megszünne ez a komplexusod , vagy mid. És tényleg, így meg elzárod magadat az összes lehetőség elől. Amúgy külföldön meg mégkisebb az átlagpénisz, mégis nemzenek utódot a külföldiek is. Úgyhogy felejtsd el ezt, hogy kicsi a méreted. Másnak is kicsi. Sőt, másik országokban a kisebb verzió az átlag; szóval ne gyötörd magad ilyeneken; meg a kedves lányokat sem, akik kedvesen közelítenek feléd. Aki neked is szimpi, és el tudnál képzelni vele valamit; azzal találkozgassál, azt hívd el randira.
2019. febr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel pocsék a szemmértékem, elővettem egy vonalzót.

A 14 cm olyan hosszú, hogy mindkét kezemre szükségem van ahhoz, hogy marokra fogjam és teljesen lefedjem. (Oké; nekem kicsit kisebb kezem van, mint egy átlag nőnek, de most nem ez a lényeg.)

A 14 centit a hasamhoz mértem (a hüvelyemtől). Valamivel a köldököm alatt ér véget. A mérés nyilván nem pontos mert nem veszem figyelembe a görbületet, se azt, mennyire férnél hozzám. Nem tudom, pontosan mennyit nyúlik a hüvelyem igzalom hatására, de úgy saccolom, hogy mély behatolás esetén pont végigérnél bennem. A lányoknak is van egy adott hosszuk, és tudtommal nekünk is más és más.


Miért írtam ezt le? Hogy lásd, hogy a “14 cm pont elég, átlagos” nem csak egy klisés, agyon használt, üres sor amivel a “kis” péniszű férfiakat vigasztaljuk. Tényleg vannak olyan lányok, nők, akiknek ez a méret pont elég. Remélem a méregetésem valamennyire meg tud győzni erről, különben feleslegesen manővereztem :)


Szóval emiatt ne aggódj; az a 14 centi a világon semmiben sem fog meggátolni és nem is olyan kicsi, mint ahogy gondolod. Csak nyugalom, közelíts nyugodtan a lányokhoz :)

2019. febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A 14 centi teljesen jó, átlagos méret. Nem aggódnék a helyedben.
2019. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagosnak számít,nem kell emiatt kerülni a lányokat.Bízz magadban és minden sikerülni fog!
2019. febr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Több, mint 190 vagyok és csak 15cm, eleinte én is féltem, hogy mit fognak szólni.. De kompenzáltam azzal, hogy elkezdtem edzeni járni. És hogy ha elsajátítod a nyelvi technikákat még annál se jobban fogja ő ket ez érdekelni!:) 19f
2019. febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!