Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Utazott már valaki meztelenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazott már valaki meztelenül autóban? Vagy szexeltetek, maszturbáltatok az anyósülésen hátsó ülésen miközben valaki vezettet?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 21:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%
Vezetés közben már vertem ki. Nem forgalomban
2022. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Igen, többször.strandra csak egy szörf gatyába mentem le hazafele levettem mert nem akartam vizes legyen az ülés, de én közel lakom 5p kocsi
2022. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Igen
2022. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
IFA-ban a kollégámmal az M7-esen. Velencén csobbantunk, sietni kellett, fülkében tudtunk csak átöltözni, törölköző nem volt. Mezítláb vezettem és jobban, mint sok vezető, aki kalapban kesztyűben és szemüvegesen vezetett, Sosem okoztam balesetet!
2022. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm,ilyen téren kicsit lökött volt,ő sokszor meztelenre vetkőzött a kocsiban,mellettem az anyósülésen.Nyilván nyári időszakban,amikor amúgy is minimális ruha volt rajta.
2022. máj. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ültem már meztelenül kocsiban,nyilván nem én vezettem L.
2022. nov. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ültünk meztelen a kollégámmal terepjáróban, és úgy mentünk 30 km.-t.

Meló után megfürödtünk egy tóban, de már naplement volt. Meztelen fürödtünk, mivel váltó gatya nem volt. Majd a pólónkat az ülésre tettük és mentünk a telephelyre. Izgalmas volt meztelenül vezetni,főleg mert(kollégának meg felállt a répa)a rendőr ne állítson meg ! :)

2022. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Alsó testem volt már többször is meztelen vezetés közben
2022. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én csak átöltöztem az anyósülésen.
2022. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!