Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogy vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy vesztettétek el a szüzességeteket? Hány évesek voltatok és mennyi a lány? Hány sráccal szexelt már előttetek? Alkalmi volt, vagy kapcsolat? Hányszor élveztetek el első alkalommal és hányszor a lány?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
en 13 évesen egy haverommal,közösen kivertuk,kesöbb bekaptuk egymasnak,,,aztan egyszer egy ejjel bepucsitottam neki es betolta..wow élmény volt,aztan 20 évesen egy lánnyal sexeltem elöször,az is jo volt,minden jo
2019. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Barátnőmmel

Én 24, ő 23

0, neki is én voltam az első

Kapcsolat

Én egyszer sem, ő 2x

2019. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Én először prostinál voltam 21 évesen. Orál után beraktam és kb. 1,5 perc alatt elmentem :D

Hihetetlenül aranyos és rendes volt velem, de hónapokig gondolkodtam és nézegettem, hogy mi/ki/hogy legyen. Aztán lett barátnőm és megbeszéltük, hogy tali, én pedig beijedtem, hogy ha lesz szex, azt sem tudom merre van az előre. Szóval így lett ez. Másnap találkoztam a csajjal, este lett is szex és azt mondta ilyen jó szinte soha nem volt neki. (Na mondom biztos kamuzik) Úgy fél évre rá megkérdeztem, hogy tényleg olyan jó volt neki? Azt mondta igen de meg volt ijedve mert biztos azt hiszem hogy egy rin9yó mert hogy elsőre lefekszik valakivel meg ilyenek. Én meg mondtam neki hogy vele volt az első igazi szex, ő meg azt nem akarta elhinni. Mondjuk ha ott lett volna az 1-1,5 perces dolog akkor tutira beégek mint a sicc, így abszolút nem bántam meg mert már nagyjából tudtam mire számítsak és az volt a legfontosabb, hogy neki jó legyen. Egyszerűen csak próbáltam a maximumot nyújtani az akkori információim és tapasztalataim alapján. Úgy tűnik sikerült is, ennek örülök. Jó volt és emlékezetes, én ezt tartom igazán az elsőnek, a pr0sti lényegében nulladik volt, amolyan demó :)

2019. febr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkúrt egy nálam 22 évvel.idősebb nő. Aszittem lepetézek. Sztem a 120 adik voltam neki, alkalmi volt egymás után 4 szer, az utolsónál nem kaptam levegőt. Ja 16 voltam ő 38...
2019. febr. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Lol, a csajjal ilyen interjút kellett volna készítenem? :D


A barátnőmmel vesztettem el, akivel 1.5 hónapja jártunk. Szerettem volna hamarabb is, de nem engedte, úgyhogy meg kellett várnom, míg ő mondja, és akkor. Ezt most ne részletezzük.

23 éves voltam, ő is. Nem tudom, mennyivel szexelt előttem, de 2-3 biztos volt, még análba is kapta valakitől, sőt, még focipályán is csinálta. Na, mindegy. Koncert után este kerültünk haza, és elkezdtük csinálni, de nem voltam elég kemény, meg az óvszerben nem éreztem jól magam, ezért abbahagytuk, másnap délben folytattuk, akkor vesztettem el igazán, mert végre sikerült is elélveznem. Szintén nagyjából 1 perc alatt. Aztán 1-2 órával később megint csináltuk, akkor már lovaglópózban tovább tartott. A lány nem élvezett el sose a farkamtól, csak akkor, ha a számmal, ujjammal csináltam neki.

28F

2019. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A párommal vesztettem el. Ő 21 én 23. Mindketten egymásnak az elsők. Mindketten egyszer mentünk el, bár ő menet közben, utána pedig leszopott.
2019. márc. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Buli után.

Én 17,ő 20.

Nem kérdeztem,de biztosan nem az első voltam.

Alkalmibb nem is lehette volna.

Én 1x és elég gyorsan.

Ő 1xbiztosan lasabban. Sokkal lasabban.

2019. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
17voltam a nő 40 ,isteni volt,sajnos nem találkoztunk többet. Azóta én vagyok 40 es próbáltam 17 éves csajjal,igy is szuper volt,a korkülönbség izgalmasabbá teszi nekem.
2019. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én 16, ő 14. Egyel sem. Kapcsolat.
2019. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, a csaj 17. Elottem mar volt 2 pasival, legalabbis annyit vallott be :D kapcsolatban voltunk. Hanyszor elveztunk? Magam tudom h 3 kort nyomtunk le. De hogy o hanyszor elvezett el ez alatt, ki emlekszik. Az elso 2 perces menetem alatt biztos nem :D de utana mindig kinyaltam, meg megujjaztam. O talan 2-3. Igyekeztem nyujtani valamit, de a statisztikagyujtesre epp nem tudtam odafigyelni :D
2019. júl. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!