Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első kapcsolat! Kinek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első kapcsolat! Kinek mikor volt az első kapcsolatod? Mennyi idő után feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Hány éves korban normális az első kapcsolat? Mennyi az ideális korkülönbség? Mennyi idő után aludtatok együtt/feküdtetek le?

2019. jan. 27. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

17 éveseb jöttem össze mostani párommal. Gyorsan ment nálunk minden. Buliban ismerkedtünk meg. 1 hónapig folyamatosan írkáltunk nap mint nap. Aztán első talikor csók megvolt, kézen fogva visszakísért és este kijelentette, hogy barátnője számíthat rá mindenben. Nem vitatkoztam, hogy gyorsak vagyunk. 1 hónap múlva feküdtünk le ( közben ő kezével kényeztett nap mint nap, de csak körülötte).

Az első együtt alvasunk pár hónap után történt titokban egy buli után.

Aztán mi 1 évre rá együtt laktunk (szüleinél, így hozta az élet).


22l

2019. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
46%

Nem volt komoly kapcsolatom még,ezért az "első" 13 évesen volt. Nem feküdtünk le,nem vagyunk már együtt,csak barátok vagyunk.

Ha együtt is maradtunk volna,nem hiszem,hogy egyhamar ágyba tudott volna vinni,és most se tudna.

Nem szeretném elsietni a dolgokat. Nem egy eset van,hogy a lányok bánják,hogy elvesztették a szüzességket rossz fiúval rossz időben,és későn realizálják,hogy lelkileg nem voltak felkészülve (nyilván nem mindenki van ezzel így,nem kell letámadni) szóval ha én majd,ha lesz barátom,tuti egy olyan 2 év után leszek képes rendesen lefeküdni vele,de addig bármi történhetik. (Nem kell olyan,hogy olyab fiú nincs aki várna,mert senki se ismeri a világ összes fiúját')

Korkülönbség? Nem tudom,nincs ideális. Én valahogy nem tudok nálam sokkal idősebb pasihoz vonzódni (max. 6 év) és sokkal kisebbhez sem (max. 1,5 év) olyan férfihoz aki az apám lehetne meg pláné nem. Starból taszítana tőle már valami. De kinek mi.

16/L

2019. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

-Nekem az első kapcsolatom 14 évesen kezdődött és a mai napig tart úgy, hogy 17 éves vagyok a párom szintúgy.(bár nekem kicsit korai volt anno ez a kapcsolat, de hát a szerelem ilyenxd)

-5 hónap után feküdtünk le, de azóta már ismertem másfél éve és napi szinten beszéltünk illetve sokat találkoztunk.

-Szerintem nincs olyan, hogy "normális kor" ha úgy érzed készen állsz egy kapcsolatra és szerelmes vagy a másik félbe akkor mehet nem korhoz kötött.

De ne azért kezdj el járni valakivel, hogy legyen valakit, mert abból sose sül ki semmi jó csak szenvedés.

-Ideális korkülönbség nekem maximum a 10, de lehet sokat mondok, mert van amiben eléggé gyerekes vagyok még 17 éves fejjel és nem feltétlen találnam meg a hangot egy 27 evéssel, de igazából emberfüggő.

17L

Remelem hasznosnak találtad a valaszom:)

2019. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16 évesen volt első barátom már 1 hónap után együtt aludtunk de szex csak fél év után volt
2019. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem 12 évesen volt először barátom (ő 13/F), akivel igazából egy se veled se nélküled kapcsolatban voltunk 2 éven keresztül majdnem. Csók volt akkor csak köztünk. De 17 évesen újra összejottünk. Kb 8 hónap után feküdtünk le egymással és akkor volt az első együtt alvásunk is. Én úgy érzem semmit nem siettem/ siettünk el. Így volt jó. Ennyi idő után éreztük biztosnak a dolgot. Szerintem nincs határ a szexuális életben de azért a 13-14 éves kort én még mindig fiatalnak tartom. De ez az én véleményem.


Egyébként én 18/L vagyok.

2019. jan. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem 12 évesen volt először barátom (ő 13/F), akivel igazából egy se veled se nélküled kapcsolatban voltunk 2 éven keresztül majdnem. Csók volt akkor csak köztünk. De 17 évesen újra összejottünk. Kb 8 hónap után feküdtünk le egymással és akkor volt az első együtt alvásunk is. Én úgy érzem semmit nem siettem/ siettünk el. Így volt jó. Ennyi idő után éreztük biztosnak a dolgot. Szerintem nincs határ a szexuális életben de azért a 13-14 éves kort én még mindig fiatalnak tartom. De ez az én véleményem. Az pedig hogy mikor alakítod ki az első kapcsolatod valakivel nincs időhöz kötve. Mindenkinel máskor lesz fontos egy kapcsolat..



Egyébként én 18/L vagyok.

2019. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17 éves voltam, bő három hónap után feküdtünk le. Nekem az volt az első alkalmam, neki már nem.
2020. máj. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

18 vége felé, a fiú 19 volt. Gyakran találkoztunk, 3-4 hét után ott aludtam nála, de először csak petting volt. Nagy volt a vonzalom, így kb 1 hónap után lefeküdtünk, neki 2. voltam. Ő nem siettette, én voltam totál ráállva :D

Komolynak indult, de sajnos elvakítottak a hormonok ezért hiába éreztem, hogy belsőre nem vagyunk egy hullámhosszon. Így pár hónapig tartott mindössze, inkább elengedtük egymást békésen. Emiatt nem is tudom igazán kapcsolatnak nevezni, inkább járás volt. Utána 19 évesen lett komoly, érzelmileg is rendes kapcsolatom, ott találkozások gyakoriságához képest viszonylag hamar volt petting, szex kb másfél hónap után, első együttalváskor.


Még 16 évesen sem éreztem volna magam készen pár hét/hónap után a szexre, 18 évesen meg már teljesen saját akarat volt hogy ilyen hamar legyen. Bár lehet, csak engem vakít el ennyire a vonzalom. Megértem, miért mondják azt, hogy nem árt várni, meg a megfelelő emberrel, főleg első alkalommal. Nagyon erős kötődést vált ki a szex akkor is, ha érzelmileg nem is tart ott a kapcsolat. Erre nem voltam felkészülve, hogy hamar megszakad. Ezért tényleg érdemes stabil kapcsolatban, ha már megvan a bizalom és a közös hang.


Szerintem más egy tini kapcsolat, mint felnőtt korban. Nekem a kamaszévek alatt ez kimaradt. Bár megvan annak is a varázsa, de csak amiatt nem hiányzott, hogy összejöjjek akárkivel. Komoly kapcsolathoz meg is kell érni.


Fiatalon szerintem jó, ha hasonló korúak vagytok, de semmire sincs tökéletes recept, a lényeg megértsétek egymást, késznek érezd magad, legyen bizalom.

2020. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!