Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, ha a sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a sok rossz élmény már szinte megutáltatta velem a szexet?

Figyelt kérdés

Nyilván van olyan, hogy vonzódom valakihez, szoktam is ilyenkor a szexre gondolni, de aztán mindig elkezdem rosszul érezni magamat.


Az eddigi kapcsolataimban mindig az volt, hogy folyton erőltették a szexet, nekem viszont kevesebb az igényem rá, és egyszerűen nem bírták megérteni, hogy nem őket nem kívánom, hanem magát a szexet nem igénylem naponta...

A másik, hogy néha olyan dolgokat szerettek volna, amiket én nem.


Volt még ezenkívül 2-3 próbálkozásom, de azok nem jól alakultak, és velük sem volt valahogy jó a szex. Igazán még senkivel sem volt jó, mert vagy az érzelmi rész nem volt rendben, vagy pedig ez az erőltetés vette el teljesen a kedvemet.


És ha ismerkedek valakivel, már egyből visszakozok az ilyen témáktol, és az van bennem, hogy jobb lenne csak barátkozni velük, mert már szinte félek meg undorodok a szextol. :(


Van erre valami megoldás?


2019. febr. 15. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Minek voltál együtt olyannal, akihez nem vonzódsz szexuálisan? Ha randira hív egy fiú, próbáld meg elképzelni vele a szexet. Ha nem megy, akkor el se menj vele randira, ez nem alakul ki később sem. Aztán meg ha jártok, kérj több türelmet, ha fontos vagy neki, megvár. És ne tegyél meg semmit, amihez nincs kedved. Ha erőlteti, akkor szakíts. A szex mindkét fél öröméről szól, amelyik férfi ezt nem fogja fel, az menjen inkább prostihoz.

Amúgy az sem baj, ha egy-két hónapig nem foglalkozol a kérdéssel, én szakítás után néha évekig egyedül voltam.

2019. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lehet az ok amit irtal. A rossz tapasztalat, hogy eroltettek es olyat akartak amit te nem szerettel volna es ez vette el a kedved magatol a szexet, es az van benned, igy azt gondolod lehet masok is azt szeretnek amit te nem, meg eroltettek akkor is mikor te nem akartad. A rossz tapasztalatok bizony sajnos hatassal lehetnek es talan nem is ugy ereztel irantuk, ami olvasva amit irtal nem lenne csoda.
2019. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ha ismerkedek valakivel, már egyből visszakozok az ilyen témáktol, és az van bennem, hogy jobb lenne csak barátkozni velük, mert már szinte félek meg undorodok a szextol. :(... pl ezt hagyd abba. ha sikerül, máris jobb lesz
2019. febr. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem nem lenne rossz élményed!
2019. febr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!