Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi értelme így ennek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme így ennek az egésznek? Felhúz és nem történik semmi?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel mostanában találkozgatok, beszélgetünk. elég intim dolgokat is kitárgyalunk. Múltkor is taliztunk elkezdte a nyakam csókolgatni, simogatni, elmondta mit csinálna most velem, levetkőztetett felül, kicsit csókolgatott majd ennyi. Ezt már vagy 5x eljátszotta, de értdlmes választ hogy miért nem lépünk tovább nem ad.
2019. febr. 17. 09:15
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Legközelebb húzd le a gatyáját és ülj bele a f@rkába. Lehet tényleg csak ebből fog érteni, mert boszme. De lehet, hogy dugsz egy jó végre. Továbbiakban pedig ne foglalkozz vele, mert valószínűleg az élet más területein is ilyen bamba.
2019. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Nem jeleket kell adni, meg ilyen hülyeségeket, lehet nem érti vagy félre érti.
2019. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Ki van csukva hogy nem volt nővel, nem tini. 33 éves.
2019. febr. 17. 14:25
 24/32 anonim ***** válasza:

Az a mamlasz típus akit kb meg kell erőszakolni hogy végre legyen vmi.

Hacsak nem ábrándit ki ez a hozzáállása

2019. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ok... akkor hagyd is békén az osztályfőnöködet vagy a papot máskor. :D :D
2019. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Utolsó cuki vagy:) de nincs se tanárom, és templomba sem járok.

Holnap még találkozok vele, ha akkor is felültet akkor annyi.

2019. febr. 17. 19:20
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező: te mennyi idős vagy?
2019. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
31 leszek, ő 37. Ezért is érthetetlen. Ma találkozunk. Remélem kiderül az oka.
2019. febr. 18. 04:39
 29/32 anonim ***** válasza:
27. válaszadó vagyok: gyere vissza este ide kérlek és írd a le sztorit, mert nagyon érdekel mi lesz ma.
2019. febr. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

A 23# as hozzászólásom elírtam mert nem 33 hanem 37 éves.

De igazából már lényegtelen is. Mint kiderült házas. Azért nem feküdt le velem, mert elmondása alapján érez irántam valamit, és nem érezte fairnak, hogy lefekszik velem, és utána kidob. "Többre tart ennél, mert bennem megtalálta azt ami hiányzik az életéből", de nem tudja hogy a feleségét el tudja e hagyni, de engem sem akar elveszteni szeretne velem lenni. Én elköszöntem tőle, hogy tegye rendbe az életét, mert ezt a játékot nem folytatom tivább.

2019. febr. 18. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!