Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek manapság még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság még mennyire gyakori az egyéjszakás kaland?

Figyelt kérdés
Sok ismerőstől hallok ilyet, ami meglep, hogy manapság ez még ilyen gyakori 30 év körül. Magam részéről akár 2 hónap is eltelik az első szexig a megismerkedéstől.
2019. febr. 17. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ffi vagyok.

De én is jobban szeretem ha nem egyböl durr bele.

Hanem van ismerkedés stbbbb.

Nem szeretem az egyéjszakás kalandokat

2019. febr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vágytam rá titkon hátha lesz benne részem de sose történt ilyen !

f

2019. febr. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ismerőseim beszámolása alapján elég gyakori.


Én is jobban szeretem ha várunk vele egy kicsit, kiismerem a pasit, kialakul a bizalom stb.


L

2019. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon
2019. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy a mai világban egyre több az alkalmi szex a társadalomban ... Se tartás se önbecsülés nincsen bennük.


Ennek rengeteg oka van. A hűtlenség, kapcsolatra alkalmatlan emberek sokasága más más okokból kifolyólag, siető/kapkodó világ, ahol az érzelmi intelligencia is elveszik.


...s lehetne még bővebben kifejteni.

2019. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem kitartóak egy kapcsolatban, azonnali örömöt akarnak maguknak szerezni, és ez az egész kapcsolati dolgok is olyan lett, mint a kínai áruk.
2019. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!