Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak közöttetek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közöttetek tényleg van olyan aki élvezné ha hányásig szopathatna egy nőt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 12:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
# 8, exem nem a hányást élvezte, hanem nem zavarta. Ha éppen ettem előtte vagy ittunk akkor mélytoroknál megesik. Azt mondta inkább folytassam, mint hagyjam abba. Semmi extra nincs benne.
2019. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Ja,akkor bocs.Azt hittem farkad van.
2019. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
# 10, kinek megalázó? Amíg mindketten élvezzük addig semmi sem az. Én nem örülnék ha az én puncimat lehánynák, ha neki nem gáz, hogy telibe hányom a farkát, nekem miért lenne az?
2019. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Na,inkább megyek szėp idõ van,mert mėg a vėgėn behányok anėlkül,hogy bárhová is dugnám a farkam.
2019. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Bocs mėg egy kėrdės.13-as neked az sem gáz,hogy tėged hányni lát?
2019. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
19 évesen annak tartottam, de azóta felnőttem. Hánytam már betegség miatt is és nem undorodtak tőlem utána. Amúgy meg nem telibe, csak feljön ha nem tudtam visszanyelni, akkor meg kijött kicsi.
2019. febr. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ėrtem.Nincs több kėrdėsem.Engem mindenesetre zavar/na ha hányni látnak,amire mar volt pėlda.Igaz nem orális szexnėl,hanem a mėrtėktelen alkohol fogyasztás után.Hát,nem voltam akkor magamra büszke.
2019. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
# 17, az más téma, ott az alkoholfogyasztás a gond. Az, hogy mélytorkozom és mondjuk ittunk 1-2 pohár bort és éppen kajáltunk előtte és az elején ki akar jönni, megeshet, megy tovább utána... nem a hányásra gerjedt az exem sem.
2019. febr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18-as tudom hogy más alkohol miatt hányni,mint a kėrdėsben megfogalmazottak miatt.Csak megemlitettem hkgy engem minden esetben zavar ha hányni látn/án/ak.
2019. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!