Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 vagyok,150 centi, vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 vagyok,150 centi, vékony lányos, mit tegyek? Senkinek nem fogok kelleni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és csak 150 centi, viszont arányos. eleve eléggé lányos fiú vagyok, talán a hosszú hajam is hozzá játszik, de nem akarom levágatni, mert sztem ari vagyok benne. viszon a csajok nem így gondolják:( senki nem akar velem járni a magasságom miatt. Mégis mit tegyek? egyszerüen elegem van az egész életből:( ráadásul a farkam csak 10 centi nagyságu, és emiatt még csak barátkozni sem merek. hogy lesz nekem így valakim?
2010. márc. 20. 20:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

De, találni fogsz majd egy lányt aki szeretni fog olyannak amilyen vagy.....de erre sokat kell várnod, és lehet hogy ilyet csak valahol egy messzi messzi távoli galaxisban.


De sosem szabad feladni csak a gyengék adják fel.

2010. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
jaj a pancser előző válaszolókra ne hallgass. van egy halom alacsony lány is. és, ha te ari vagy hosszúő hajjal akkor ne vágasd le. légy pozitív és minden jól fog menni.
2010. márc. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
ez szívás.xD először azt hittem lány vagy :DDDD hát először is okvetlen vágasd le a hajad,aztán inkább tanulj mint hogy csajozz és még fejlődésben vagy, tehát nőni fogsz(tanán):D
2010. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
29%
ez remélem most csak egy kamu kérdés volt xD mert már halálra röhögtem magam. ha pedig ez nem kamu akkor részvétem... X'DDD
2010. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de az a baj, hogy egy éve nem nőttem már semmit:S . akik meg szórakoznak, hát mennyenek a búsba. nem viccelek, és nem jó érzés ha rajtam nevettek. kaptam már eleget...
2010. márc. 20. 20:12
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Jajj tényleg csak 16 éves vagy akkor remélhetőleg még magasabb leszel. Ha nem akkor léteznek plasztikai sebészek. DE hallgass most itt a nőkre , mert ők olyan válaszokat adnak neked amilyeneket hallani szeretnél.
2010. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
50%
anyukád szerint a aranyos vagy?????????pfffff -,-" anyád jó hogy nem mondja azt,hogy ronda vagy b_zdmeg pháááh.öcsééém.nem vagy semmi.xDDDDDD
2010. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Netán ilyesmi vagy: [link] ?


Akkor remekek az esélyeid, főleg, ha neked is sikerül beállnod egy jó kis metálbandába. :D (ő is kb. ekkora magasságra is)


De mondjuk a vékonyságot könnyen lehet egyensúlyozni egy kis kondizással, vagy valamiféle edzéssel.


A farokméretedet meg felejtsd el. Rohadtul nem értem (pedig én is fiú vagyok), hogy miért kell ezen annyit rágódni, k*-ra nem számít, hogy mekkora, azt számít, hogy tudsz-e vele bánni. Ha igen, akkor már tényleg semmi jelentősége a méretének.


De visszatérve a lényegre, ahogy írtam, edzz egy kicsit, és ha jó szálkás lesz az alkatod, akkor már egyáltalán nem lesz baj a vékonyság se, és a magasság sem lesz gond (főleg, hogy általában a lányok se sokkal nagyobbak).

2010. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%
Ő is szeret téged xd (mármint a hajad). Szerintem kellessz neki :)
2010. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
68%
Hallgass rám, ha nem találsz 1 lányt sem olyan 18 éves korodig, akkor semmi másra nem lesz szükséged csak pénzre, feltaálsz valami új mini ipodot és milliomos leszel, lesz nagy házad luxus autók meg stb, és lesz pár nő aki mindezért cserébe szeretni fog.
2010. márc. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!