Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog ha nem élvezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha nem élvezem mostanában az önkielégítést?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok mostanában hogy nincs barátnőm. Emiatt mikor verem nem élvezem annyira mint korábban.

Ez normális dolog?

21 éves vagyok.


2019. febr. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2019. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni, akkor jobb lesz
2019. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért ennyire fontos, hogy barátnőd legyen. Barátnő nélkül nem megy a szex? Szexelgess addig olyan lányokkal, akik számodra vonzóak. Nem normális.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem nagyon találok alkalmikat.

Ha találnék akkor nem lennék szomorú. Bár azért akkor is rossz lenne hogy nincs akit szeressek.

2019. febr. 19. 22:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis. Azert nem elvezed az onkielegitest mar, mert mar a szexre vagysz.

En megertem, hogy olyan lannyal szeretned akihez erzelmi szalak fuznek, anno en is igy voltam, de igazabol nem szerettem azt a sracot. Az erzelmek majd csak kesobb alakultak ki. Szomoru azert is vagy meg kulon mert mar feladtad. Mar elhitetted magaddal, hogy te mindig szuz maradsz, sot baratnod sem lesz, es ez is meggatol abban, hogy merj lepni. Tudod soha nincs rogton szerelem, illetve en akkor ereztem rogton szerelmet csak, mikor megismerkedtem azzal a ferfival aki mara mar a ferjem lett. :)

De ahhoz nem kell az igazira vagyni, hogy elveszitsd. En sem az igazival veszitettem, hanem olyannal aki irant erzelmek meg nem voltak bennem kialakulva. Azt sem felejtsd, hogy ismerkedni baratkent indits, abbol idovel vonzodas lesz, majd alkalmi szexualis kapcsolat is kialakulhat koztetek (baratsag extrakkal mas neven) aztan majd meglatnatok hogyan passzoltok ossze, lesz-e kapcsolat, csak szedd ossze magad, ismerkedj eloszor baratkent, en megertem mar a turelem nem igazan megy, de egy kis turelem (hogy mennyi az attol fugg mikor kezdetek testileg vonzodni egymashoz) de igy mukodik.


33N.

2019. febr. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!