Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális dolog 12 évesen...

Normális dolog 12 évesen kezdeni az önkielégítést?

Figyelt kérdés
A gyerek a legjobb barátom volt. De egy nagyon rossz kamasz társaságba került.
2008. júl. 21. 16:26
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Szia,

Szerintem ez nem rossz rársaság kérdése, 12 évesen a gyerekek már érdeklődnek a szexualitás meg a saját testük iránt. Főleg a mai világban amikor nincs olyan tv műsor, film amiben ne lenne egy pár csupasz női mell...ld: Fókusz ami nem telhet el anélkül hogy ne lenne benne egy újabb hülye picsa aktfotózása. És mindez este 8kor, 12es karikával...na mindegy.

Szóval szerintem nem korai. Én úgy emlékszem 4.es voltam általánosban amikor elkezdtem, az hány éves, 10? És nem volt olyan társaságom. Attól is függ, hogy a gyereked fiú-e vagy lány. Ha inni meg drogozni kezd ennyi idősen, az már gáz... és hát ne is szexeljen még, fogdossa csak magát, azzal nem árt. :)

2008. júl. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%

osztom az előző véleményét...én sem értem a sarokban a karikákat..minden pucér csajok vannak az ilyen műsorokban, pedig én annak sem örülök,hogy a párom látja, aki akarja nézni az meg vegyen újságot..nyílván ez is szerepet játszik,hogy lassan az oviban kell felvilágosító órát tartani.

Idióta média...tiszta felháborító, ezért az első válaszolónak 200% járna, de annyit nem tudtam küldeni!

Tehát nem túl jó dolog a 12 éves korban az ilyesmi, de nyilván a körülmények idézik...tehát nem a gyerek a hibás, mert kiváncsi!

2008. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Szóval nem ő tehet róla. Hanem a körülette forduló világ meg a kiváncsiság.
2008. júl. 21. 16:50
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom a média nagyrészben tehet a mai laza erkölcsökről. Mert mit csinál az unatkozó? Tévét néz. Mit lát? Meztelen embereket a valóságshow-kban, és meztelen csajokat a nézettség emelése miatt. És a kiskamasz persze hogy kíváncsi mindenre, pláne ha már testileg is elkezd érni. Én is voltam kíváncsi kamasz, és nekem onnan jött az ötlet hogy felfedezzem a testemet, hogy az osztálytársak azt mondták ezt, vagy azt láttak a tévében, vagy épp hallották a nagytesóktól. Sajnos az évek alatt ez a helyzet romlott, egyre korábban kezdenek kíváncsiskodni a gyerekek. Ez ellen te egyedül nem tudsz tenni, ilyen a mai kor amiben élünk.
2008. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%
A 12 évesek nagy része maszturbál, pláne ha fiú. Nincs ezzel semmi baj, ez nem elítélendő dolog, sőt, teljesen normális, így ismeri meg a saját testét, így lehet majd felnőtt korában teljes értékű szexuális élete. Én 21 éves vagyok, nő, és kb. 10 éves korom óta végzek önkielégítést, ami szintén teljesen normális, és ennek semmi köze nem volt ahhoz, hogy milyen társaságba járok, ez nem volt társasági téma, max a legjobb barátnőmmel sutyorogtunk ilyesmiről szünetben.
2008. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
osztom az előttem szólók véleményét. 12 éves kor már a serdülőkor eleje bőven, és már a hormonok is dolgoznak, úgyhogy teljesen természetes, hogy maszturbál. viszont nem érdemes emiatt pellengérre állítani, nehogy bűntudata legyen emiatt vagy később problémái.
2008. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
96%
A lényeg, hogy nehogy rosszaló megjegyzést tegyél rá, mert az a késsőbbiekre kihathat. Mintha észre sem vennéd. És tényleg tök normális.
2008. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
83%

A 12 éves maszturbáció később azért lehet gáz, mert ha rászokik, hogy hamar megy el, rosszabbul fog teljesíteni az ágyban. (legalábbis az elején)

Ezt leszámítva nem gáz, ezerszer inkább maszturbáljon, mint hogy mondjuk bagózzon vagy lője magát

2008. júl. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
Volt már magömlésed?? :D
2008. aug. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
én ovis koromban kezdtem :) de komolyan
2008. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!