Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 32 éves szűzként jobb elfogadn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves szűzként jobb elfogadni, hogy már esélytelen vagyok a nők számára?

Figyelt kérdés
A tini szerelem és a vele járó dolgok teljes mértékben kimaradtak az életemből. A lanyokhoz/nőkhöz közöm sem volt sohasem. Amikor közeledni próbáltak felém elszégyeltem magamat és "elfutottam".

2019. febr. 20. 21:21
1 2
 1/11 StevenUp ***** válasza:
44%
Pannonhalma szeretettel vár
2019. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Hogy lehetne esélyed ha elfutsz előlük. Állj a sarkadra, és csajozz!
2019. febr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted csak én 21 vagyok. Nekem sem volt közöm sem nőhöz Marok Marcsán kívül. De nekem nem csak a szex hiányzik :( Ha esetleg van kedved beszélgetni írj privátot :)
2019. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne mond el a nőknek hogy szűz vagy,ne legyél félénk hanem férfias határozott.Nem hiszem hogy látszana rajtad,vagy mégis? 32/N
2019. febr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Na ės milyen volt eddig a Marson ėlni?
2019. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen elmentem prostihoz és valamennyire segített. Pl. mostmár rá merek nézni a lányokra és néha akár még szemezni is...


Előtte kínszenvedés volt egy légtérben lenni egy nővel, 5 perc óráknak tűnt, leizzadtam és szelektív némaságom is volt.


Amikor felhívtam a prostit, akkor is többször elcsuklott a hangom, meg ilyenek... Nehéz volt de elmentem, éreztem hogy teljesen sápadt vagyok és nehezen kaptam levegőt, de tényleg mesterien oldotta a feszültséget a csaj. Így túl estem rajta és ez nekem nagy boldogság. Mostmár bele mernék menni egy kapcsolatba is akár.


Pár hónapja vagyok túl a dolgon.

2019. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok!


Utolsó, lehet én is azt fogom tenni ha nem jön össze hamarosan valami. Legalább a szexen essek túl 22 éves korom előtt :D

2019. febr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legalabb neked volt mi elol elfutni. Engem senki sem akart ezidaig...


35F

2019. febr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Atyauristen 😐
2019. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a baj azzal, ha valaki fél kezdeményezni :( Pedig biztos, hogy ha kicsit bátrabbak lennénk akkor összejönne. Én például nem is próbálkozok, mert félek az elutasítástól, így marad az, hogy panaszkodom és sajnálom magam mert az ugye sokat segít....

De ha találok munkát szerintem pszichológushoz fogok fordulni, nektek is ezt javaslom. Bár jelen pillanatban neki se mernék megnyílni félnék a véleményétől.

Közepesen erős szociális fóbiám van.

2019. febr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!