Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak hogy ne féljek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne féljek az első szextől?

Figyelt kérdés

Ő az első barátnőm. Eddig csak alkalmik voltak.

Hamarosan jó lenne ha szexelnénk a barátnőmmel, viszont félek attól hogy mi van ha nem fogja élvezni velem. Nem sokat szexeltem ezért még elég béna vagyok.

Emiatt nem merek a szexre célozni, mert félek hogy mi van akkor ha nem élvezi velem, mert volt olyan lány akinek nem voltam jó.


2019. febr. 21. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj apádnak, hogy segítsen... Nem is értem,komolyan ilyen bénák vagytok, hogy már a dugás is gondot jelent?? Én alig vártam, hogy a közelébe férkőzzek, te meg parázol. Akkor menj vissza a homokozóba játszani. Jobb ötletem nincs.
2019. febr. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Maximálisan egyetértek a 1-es hozzászólóval, én is homokozót akartam irni!!
2019. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még ragadnám azt amit az első írt

De úgy hogy azt kérdem elsőnek Milyen kapcsolatod az édesapáddal? Még van a bizalmi Apa-fia kapcsolat?

Ha megvan akkor kopogj be hozzá és szólj Neki ,hogy Apa beszélnünk kell

Ha kérdi miről van szó ?

Akkor csak mondj annyit hogy Fiú/Férfi dolog.

98% hogy tudni fogja mit akarsz


De ne félj fele beszélni erről ne érezd cikinek . Az Apád azért van h segítsen. Tanácsot adjon, vezessen az utadon

Nem csak annyi volt a dolga ,hogy X évvel ezelőtt megcsinált.

Szóval nyugi. És merj tanácsod kerni,csak bátrán 😊


N

2019. febr. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha félsz tőle, ne csináld, mert biztos sz@r leszel!

Bevonzod a negatívot.

Max. előtte piálj be előtte, de csak annyit, hogy már ne aggódj!

2019. febr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocsi csak a kérdést olvastam el. És az első mondatot..Azt hittem Szűz vagy.

Hát igazából ne idegeskedj ..

Kezdd el simogatni,puszilgatni,csókolni


Ha nem egy érzéketlen fadarab és nem a prüdéria megtestesítője,hogy a fszt is gumikesztyűben fogja meg

Akkor egyértelmű jeleket fog adni hogy jó vagy nem jó

Vagy orálisan a pici száján fogja ejteni a hangokat amikből szavak lesznek.


Bszki Ne legyél Mimóza

Attól, hogy 1 csajnak em voltál jó az nem jelenti,hogy el kell ásnod magad. Mert most már senkinek nem leszel jó.


Megsúgok valamit.. Nincs olyan férfi aki az összes nőnek jó legyen... még intim játékszereknél is különböző forma méret van mert nem mindenkinek jó ugyanaz

2019. febr. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az egyes számú aranyszabály: ne tervezzétek meg! ne legyen az, hogy előre ledumáljátok, mert ott el van már akkor baszva. legyen spontán, ne agyalj, hogy mit fogsz majd csinálni. amikor ott vagytok és adott a helyzet úgyis mindketten érezni fogjátok, a lényeg, hogy legyél természetes, semmit ne csinálj tudatosan
2019. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!