Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mikor kezdtetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor kezdtetek el fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
Párom azt szeretné ha szednék de még fiatal vagyok szerintem. már 1 éve szexelünk és mindig könyörög hogy ne kelljen gumit húznia. Még csak 16 vagyok.
2019. febr. 21. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne kezd el a fogamzasgatlot szedni, tok mindegy miert konyorog a baratod. Korai meg.
2019. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de akkor miért lehet 16 éves kortól?
2019. febr. 21. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha. Én senki kedvéért nem tömném magam hormonokkal.
2019. febr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
14 éves kortól is lehet.
2019. febr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Boszorkány_ ***** válasza:
100%

Miért mérgeznéd magad, főleg ilyen korán? Hagyd a fenébe még. Meg ki tudja milyen mellékhatásai vannak. Ráérsz vele később is.

Barátod meg ha nem tudja elfogadni akkor le is út, fel is út.

2019. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
16 eves korom ota szedem, semmi problémám nem volt vele.
2019. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Kettőtők érdeke hogy ne legyen gyerek. És mivel gondolom ő se akar apuci lenni, húzza csak fel a gumit. Ma már olyan vékony óvszerek vannak, hogy hidd el nem jelentős a különbség benne vagy nélküle. Mi majdnem 2 évig csak azt használtuk, mert egy hormonális betegség miatt nem szedhettem gyógyszert, meg nem is nagyon akartam. Utána mikor találtak nekem megfelelő fogamzásgátlót akkor kezdtem el szedni, mert kíváncsi voltam mit nyújt az óvszer nélküli szex. De egy pillanatig se azért mert a barátom olyan finnyás meg erőszakos, hogy ezért hisztizett volna, mert derogal neki az óvszer. Nálam semmilyen mellekhatasa nem volt eddig, majdnem egy éve szedem. (9 hónapja) amikor elkezdtem szedni 19 voltam, most 20 vagyok.
2019. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én 17 évesen kezdtem mert akkor lett “aktuális” semmi gonnd nem volt soha
2019. febr. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17 évesen kezdtem el szedni most 20 vagyok. Kicsit nehéz volt megtalalni a megfelelőt számomra de sokkal "kényelmesebb" bevenni minden este egy szem gyógyszert mint óvszert húzni.
2019. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!