Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek egy olyan kapcsolatba, amiben a pasi hívásra bármikor "házhoz megy"?

Figyelt kérdés

Kvázi szexkapcsolat lenne, de mindig csak az történne, amit ti kértek. Olyan "szolgáltatás" lenne, amibe bármi belefér. Felhívod, hogy "ma csak ki kellene takarítani", vagy pld. "ma csak masszírozz meg". vagy mondjuk "ma szexre is vágyok, de az is lehet hogy csak kinyalsz".... stb. és a pasi jön, és csak az lesz amit te választottál.

Mielőtt valaki kötekedne: vegyük azt, hogy a pasi azért nem érzi kihasználásnak, mert ő meg pont így szereti.



2019. febr. 22. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
Én meg szeretem azokat, akik a gyakorira trollkodni járnak :))))))))))))))
2019. febr. 25. 17:49
 32/84 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt burkolt bédéjesem kérdés ugye, Test Samu, azaz Bádi Samu nevéből is látszik. Kérdezőt már nem is említem. Ez ilyen sub vagyok de dominamamát keresek kérdés.
2019. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:
Mi ebben a burkolt? :D
2019. febr. 25. 21:40
 34/84 anonim ***** válasza:
100%

"Alapból nem engedünk be idegent a lakásba, aki egyértelműen szexuális töltettel érkezik. "


Senki nem válaszolta a kérdezőnek, hogy sosem látott, ismert idegen embert fogadna.A szexpartnerrel is illő megismerkedni előtte.Én legalábbis ezt teszem.



Én elhiszem hogy a nők fele egy tartáshiányos, normális minták és értékek nélkül szocializálódott. Nincs ezzel gond, de ez sosem lesz irányadó. Még a normális nők is veszélyben vannak a szociopata férfiaktól, erre jön egy debil, aki itt a gyk-n akar ingyen szexhez jutni olyan módszerrel, hogy feldobja a mérhetetlenül olcsó és ostoba kérdését. Majd aki pozitívan reagál a kérdésére, nyálcsorgatva rámegy privátba. Mondtam is, Darwin-díj. Aztán azok a nők osztják itt az észt, akik még fennhangon írják, hogy takarítás után még ki is nyalhatják őket. Persze ők a modern nők, gondolom a lányaikat is erre a színvonalas viselkedésre tanítják."


Nem gondolom, hogy tartáshiányos lennék, mert a párkapcsolat gondolatát egy életre kivettem a vágyaim közül, és már nem is vágyom rá.Sokat segítettek ebben az előzmények.A szexre viszont szükségem van, másra nem.Hosszútávú szexpartnerem van jelenleg is.Mellette szabadon élem az életemet, nem szól bele az életembe, mit mikor és miért teszek, avagy nem teszek.Egy nő is jól érezheti magát kötöttségek nélkül.Nem kell feltétlenül a hagyományokat követnie.Nem mindenkinek való párkapcsolat, és nem mindenki akarja magát kitenni még egy csalódásnak.Én pl.már nem.Volt elég 20-on x év alatt.Nekem nem sikerült megtalálnom a "másik felemet", és már nem is fektetek ebbe energiát.A szabad, független életem többet ér, mint vergődjek sehová nem vezető párkapcsolatokban a továbbiakban.

Ja, és, hogy tovább irritáljalak, az évek óta tartó szexpartnerem bizony takarította már a szőnyegemet pl., és utána ki is nyalt.Ugye milyen "félelmetes, szar, lealacsonyító" dolog? :D Miért lenne az, ha élvezem? :O

A lányomat nem nevelem erre, hiába is feltételezed, nem is tud róla.Lehet ezt úgy csinálni, hogy nem kell értesülnie róla a körülötted élőknek.

2019. febr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:

Hát igen, normális körülmények között az emberek felmennek egymás lakásába ezért-azért.


Nyilván akkor a lakosság 99%-a Darwin díjas, (a trollok szerint,) mert ugye sose lehet tudni, hogy a másik nem fogja-e megerőszakolni, majd megfojtani, feldarabolni, kicsontozni, eladni a veséjét az ukrán maffiának stb stb stb :D


Aki tényleg így gondolkozik, az jól zárja magára a lakást, és ki ne jöjjön, úgy legalább nem zavarja a többit :D :D :D

2019. febr. 26. 08:35
 36/84 anonim ***** válasza:
73%
nekem az tetszik a leginkább, hogy ezek a trollok meg a nagyszájúak akik szerint teljesen normális, hogy egy kiéhezett pasit a nő nyugodtan felengedhet magához, mert hát az "emberek felengednek másokat is a lakásra" felfogás létezik, látszólagosan szingli, kiéhezett és sok esetben tapasztalatlan emberek
2019. febr. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:

Minden pasi, mindig kiéhezett.

Más is elmondta, hogy lehet előtte ismerkedni is, nem vadidegenként "egyenest egy ribitől" jön fel a pasi.

És láss csodát, mégis vannak, akik tartanak szeretőt, szexpartnert stb akik pölö a szőnyegüket is kitisztítják extra szolgáltatásként, ha kell meztelenül, még a kinyalás előtt. :D


Én is csak azért nem írtam le, hogy nyilván egy szexpartnert nem az utcán rájuk lihegők közül választ és viszi azonnal, mert nem akartam a kérdésbe kisregényeket írni magától értetődő, triviális dolgokról.

2019. febr. 26. 09:52
 38/84 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kérdező. :D A jelek szerint nem egyértelmű egyeseknek, hogy szex előtt alap a másik felet megismerni, hogy ne idegen legyen. Úgy tűnik a párkapcsolat jelöltet sem ismerik meg előtte, csak rögtön kapcsolatba kerülnek vele. :D De azmálegalábbegyből párkapcsolat. :D Néha elgondolkodom, hogy hová is kerültem itt.
2019. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 A kérdező kommentje:
Vili, hogy házasodni is szüzen mentek, és egészen a nászéjszakáig lefátyolozva :D
2019. febr. 26. 17:35
 40/84 anonim ***** válasza:
100%
lecsillapodtak végre a kedélyek? :)
2019. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!