Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti belemennétek egy olyan kapcsolatba, amiben a pasi hívásra bármikor "házhoz megy"?

Figyelt kérdés

Kvázi szexkapcsolat lenne, de mindig csak az történne, amit ti kértek. Olyan "szolgáltatás" lenne, amibe bármi belefér. Felhívod, hogy "ma csak ki kellene takarítani", vagy pld. "ma csak masszírozz meg". vagy mondjuk "ma szexre is vágyok, de az is lehet hogy csak kinyalsz".... stb. és a pasi jön, és csak az lesz amit te választottál.

Mielőtt valaki kötekedne: vegyük azt, hogy a pasi azért nem érzi kihasználásnak, mert ő meg pont így szereti.



2019. febr. 22. 10:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenhez mentem hozza, haznal van mondjuk, es megbolondulok tole.

Nem en akartam szolgat, azt vettem eszre, hogy az. En viszont, mint dominans szemely, szeretnem megrazni es azt parancsolni, hagyd mar abba ezt a rohadt szolgaskodast!!

Szivesen odaadnam barkinek. Meg ert kutya erzelmi zsarolas sail tart maga mellett. Ki is uralkodik a masik on?

2020. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Mert sengem ez nem indít be, nem férfias. A papucs pasikat sem szeretem, nehogy kvazi egy "csicskást" szóval nem...
2020. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
85%
61..: Domináns személy vagy, de te sem tudtad előre, hogy szolgálni fog?
2020. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
100%

Ha kinyalhatom/megdughatom a nőt simán kitakarítok,lehet írni ;)

33/F/Bp

2020. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
71%
Ezen ne múljon, nekem is lehet írni :D
2020. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
30%
Csak engem vonz 19 évesen ez?Mennék én csajhoz,amit szeretne szexben mehet.Ha egy picit megkell dolgozni a szexért sem baj :D Ez legalább ingyen :D
2020. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
71%
Azért csak ne lepődj meg nagyon, ha csak takarítás lesz. Szerintem itt nem arról volt szó, hogy melyik csaj hajlandó házimunkáért természetben fizetni. :D
2020. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
100%

Én 20L vagyok, de nem, nekem nem kéne ilyen pasi

Én szívesen takarítok magamra, nem kell, hogy más csinálja helyettem

De a szexkapcsatot nem gondolom rossznak

2020. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim válasza:
100%
Ez jó lenne :P
2020. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is bevezetem a lányok körében, írhattok is ha szabolcsiak vagytok :D
2020. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!