Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Üdv mindenkinek! Szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv mindenkinek! Szerintetek, miért van az, hogy nagyon sok huszonéves lány negyven éves, és még annál is idősebb férfiakkal jön össze? Talán a pénz az oka, vagy a világ van ennyire megbolondulva?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

Hol van az a NAGYON sok huszoneves lany? Mert az en ismerosi korombol konkretan egy lany jut eszembe, aki 22 volt es 37 eves pasija volt, de tudtommal a csavo nem volt gazdag raadasul tavkapcsolatban is eltek. Mindenesetre a lany nagyon fura volt szoval belole pont kinezem, hogy valami csoro oregember legyen a parja. (De meg ok is szakitottak es utana meg pl maganal fiatalabb sraccal jott ossze.)

De rajta kivul mindenki korabeli sracokkal jar.

2017. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem is a nagyon sok erős túlzás, habár akadnak kitartott csajok, akiknek a kitartójuk akár 40 fölötti is lehet, merthogy nekik már lehet pénzük az ilyesmihez, és másképp nem jutnak fiatal csajszihoz. De azért talán nem olyan gyakorin ez, és nem is feltétlen valódi, önzetlen párkapcsolatról van szó...
2017. aug. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Diavolino44 ***** válasza:
57%
En is ugy kezdemhogy eros tulzas, de van egy par valoban. Leginkabb a nem megfelelo apakep miatt, alakul ez igy.
2017. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

En pl marha önzetlenül vagyok az 50éves párommal. Imádom ,sokat kibírt a kapcsolatunk már.

Nekem jobb a fízetésem ,nagyobb lakásba lakok ,meg az autom is jobb. Ugyhogy nem a lovéja érdekel.

Nem akartam ennyivel időssebb pasit ,igy alakult.

Számomra amugy a 35körüliek a vonzobbak.

n25

2017. aug. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
A pénz az elsődleges oka, Kérdező, ne legyenek illúzióid. Andy Vajna szerinted pénztelenül kellett volna Timikének? :D
2017. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap láttam egy kissé egyszerű párt a buszon, a csaj szerintem nem volt 25, a faszi minimum 40-45 éves. A pénz biztosan nem számított a kapcsolatban, mert a fószer egy csíkos szatyros, szakadt alkoholista volt láthatóan. Igaz a csaj sem valami elegáns üzletasszony volt, de azért a férfitől nagyságrendekkel jobban nézett ki. Bújt a faszihoz, úgyhogy szerintem csak ennyire vak tud lenni a szerelem...
2017. aug. 9. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

38 vagyok, nem a potrohos apu testű fajtából, anyagilag is rendben vagyok, és nyomát sem látom a húszon éves lányok "hordáinak", akik idősebb férfit akarnak.


Azt viszont gyakran tapasztalom, hogy akar online, akár offline ismerkedéskor ha kiderül a korom, akkor gyorsan búcsú van (már 10 évvel fiatalabb nőknél is, online meg nevetséges, de 33 éves nőtől is kaptam már meg, hogy ő maximum 35-ig keres).



Nem tudom, hogy milyen párhuzamos világban élünk, de szeretnék én is abba az idősíkba kerülni, ahol 25+ nők egy 40-es férfit még nem tartanak vén embernek, hátha a 35+ is beleférne nekik).

2017. aug. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Izgalmas a korkülönbség. Fiúknak, lányoknak is. Meg az is, hogy ez még nem elfogadott.
2017. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ÖSSZES 40+ pasi fiatal, 20 körüli csajt keres. Akár a felesége mellé (helyett) is. És van köztük olyan, akinek sikerül.


A sikerüknek meg annyi az oka, hogy a 25 körüli pasik között egyre több a selejtes, aki nem alkalmas (még) apának és/vagy férjnek.


A 20-25 közötti nők sokat nem változtak. Ők most is ugyanazt akarják, mint 50-100 éve: férjhez menni, gyereket szülni, stabil anyagi háttérre.

2017. aug. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 nem hiszem. szerintem az izgalom viszi bele a nőket. Vannak akiket szexuálisan izgat ez a helyzet. De amúgy szerintem ez nagyon ritka dolog. Meg kicist titkos viszonyok is ezek.de úgy is ritka. Pont ettől is érdekes.
2017. aug. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!